سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر منصوب شد

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر منصوب شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر “علیرضا رهایی” را به عنوان “سرپرست دانشگاه صنعتی امیر کبیر” منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی وزارت علوم در حکم محمدعلی زلفی‌گل خطاب به علیرضا رهایی آمده است: انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی و روحیۀ انقلابی و توجه به راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران و یاوران علمی(کارکنان)،نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری به ویژه «تقویت ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت» با رویکردی تحول گرایانه و مسأله محور در راستای تحقق «تمدن نوین اسلامی» حرکت در مرزهای دانش و دستیابی به دیپلماسی و مرجعیت علمی به انجام رسانید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در پیش‌برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

علیرضا رهایی عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست گروه آموزشی سازه و زلزله دانشگاه صنعتی امیرکبیر  با مرتبه استادی است. وی از رؤسای اسبق دانشگاه صنعتی امیرکبیر بوده است و علاوه بر داشتن سابقه معاونت آموزشی این دانشگاه برای چندین سال مسئول گروه برنامه‌ریزی فنی و مهندسی دفتر برنامه‌ریزی وزارت علوم بوده است. از وی 15 عنوان کتاب، 113 مقاله علمی و 68 مقاله کنفرانسی منتشر شده است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین در نامه‌ای جداگانه از خدمات و تلاش‌های دکتر سیدحسن قدسی پور رئیس سابق دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مدت زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

انتهای پیام

بروزترین اخبار حوزه مهندسی عمران و ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر منصوب شد » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *