در هفته دولت ۲۸۰ طرح عمرانی در ساری افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: در هفته دولت ۲۸۰ طرح عمرانی در ساری افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود

ایسنا/مازندران فرماندار ساری گفت: در هفته دولت امسال ۲۸۰ طرح عمرانی با صرف ۱۵ هزار میلیارد ریال اعتبار در مرکز مازندران افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.

محمدعلی نوبخت شامگاه شنبه ۲۸ مرداد در جلسه ستاد هماهنگی گرامی‌داشت هفته دولت در ساری، اظهار کرد: از ۲۸۰پروژه عمرانی، ۲۳۰ طرح، شامل ۹۴ طرح در مناطق شهری و ۱۲۸ پروژه در مناطق روستایی با سه‌هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در مرکز مازندران افتتاح و بهره‌برداری می‌شود.

وی افزود: همچنین در هفته دولت امسال عملیات اجرایی ۵۰ طرح عمرانی با سرمایه‌گذاری بیش‌از پنج هزار میلیارد ریال در شهرستان ساری آغاز خواهد شد.

نوبخت خاطرنشان کرد: از مجموع طرح‌هایی که عملیات اجرایی آنها در هفته دولت امسال در مرکز مازندران آغاز می‌شود، ۳۳ طرح عمرانی به ارزش پنج هزار میلیارد ریال در مناطق شهری و ۱۷ طرح نیز با سرمایه‌گذاری ۲۹۰ میلیارد ریال در مناطق روستایی است.

فرماندار ساری افزود: از مجموع طرح‌های افتتاحی و کلنگ‌زنی، در مجموع ۱۹ طرح به ارزش چهار هزار و ۶۷۰ میلیارد ریال با اشتغال‌زایی بالغ‌بر ۳۵۰ نفر در بخش‌های اقتصادی، تولیدی و صنعتی است.

انتهای پیام

بروزترین اخبار حوزه مهندسی عمران و ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « در هفته دولت ۲۸۰ طرح عمرانی در ساری افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *