ایسنا محور رسانه های انقلاب/ جهاددانشگاهی پرچمدار مکتب “خستگی ممنوع”

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: ایسنا محور رسانه های انقلاب/ جهاددانشگاهی پرچمدار مکتب “خستگی ممنوع”

ایسنا/گلستان مدیرکل تبلیغات اسلامی استان‌ گلستان فعالیت‌های جهاددانشگاهی را بسیار خوب و امیدآفرین برشمرد و گفت: این نهاد علمی با حمایت از رسانه پرچم‌دار فرهنگ‌سازی در نشر و تحلیل فرامین مقام معظم رهبری در میان دانشگاه‌های کشور شده است.

حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی گرزین بعدازظهر امروز شنبه ۲۸ مردادماه ۱۴۰۲ در آستانه هفته دولت با حضور در خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) با معاون جهاد دانشگاهی گلستان، سردبیر و خبرنگاران ایسنا در استان دیدار و اظهار کرد: مجموعه جهاددانشگاهی به دلیل حجم عظیم فعالیت‌های علمی، پژوهشی، آموزشی و فرهنگی، نشاط در همه ایجاد می‌کند.

وی با بیان اینکه سرعت رشد علمی جهاددانشگاهی نسبت به روزهای نخست انقلاب شکوهمند اسلامی کمتر نشده، بلکه سرعت مضاعفی گرفته است، ادامه داد: فعالیت‌های این نهاد علمی در بسیاری از حوزه‌های، علمی، آموزشی، فرهنگی، معنوی و حتی قرآنی، خوب و امیدآفرین است.

ایسنا محور رسانه های انقلاب/ جهاددانشگاهی پرچمدار مکتب "خستگی ممنوع"

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان‌ گلستان با تأکید بر اینکه هم‌اکنون زمانی است که نباید بخوابیم و باید با تلاش و کوشش زمینه‌ساز توسعه، عمران و آبادانی کشور شویم، افزود: زیرساخت‌های جهاددانشگاهی برای تحقق فرامین مقام معظم رهبری با کار و تلاش شبانه‌روزی و خستگی ناپذیر بی‌نظیر و ویژه است.

وی با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی با حمایت از رسانه پرچم‌دار فرهنگ‌سازی در جهاد تبیین و نشر و تحلیل فرامین مقام معظم رهبری در میان دانشگاه‌های کشور شده است، خاطرنشان کرد: همه ظرفیت‌های اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان در خدمت محقق کردن برنامه‌های دفاعی در جنگ ترکیبی رسانه‌ای بوده که بر علیه کشور ما به راه انداخته‌اند و از همه توان در این زمینه بهره‌مند خواهد شد.

ایسنا محور رسانه های انقلاب/ جهاددانشگاهی پرچمدار مکتب "خستگی ممنوع"

حجت الاسلام والمسلمین گرزین کمک کردن به ساختارهای نظام بدون توجه به تفکر «نهاد و اداره محوری» را بسیار مهم برشمرد و اضافه کرد: تشکیل «بنیاد ملی نوجوان» با هدف تقویت هویت ایرانی اسلامی یکی از اقدامات سازمان تبلیغات اسلامی با استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ای بوده که با فرا رسیدن ماه مهر و آغاز سال‌تحصیلی جدید شاهد فعالیت‌های گسترده این بنیاد خواهیم بود.

وی ضربات شدید جمهوری اسلامی ایران به دشمنان نظام طی چند سال اخیر که منجر به شکست چندین موردی آنان شد را غیرقابل باور برای دیگر کشورها دانست و تصریح کرد: پیشرفت‌های نظامی، چگونگی مواجهه با اغتشاشات و مدیریت اتفاقات سال گذشته، حضور نیروهای نظامی در فراسوی مرزها، مدیریت تحریم‌ها، دستاوردهای سیاست‌های خارجی و دیگر پیشرفت‌ها عاملی بر این شکست‌ها بود که نگاه بسیاری از کشورهای دنیا را نسبت به قدرت ایران اسلامی تغییر داد.

انتهای پیام

بروزترین اخبار حوزه مهندسی عمران و ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « ایسنا محور رسانه های انقلاب/ جهاددانشگاهی پرچمدار مکتب “خستگی ممنوع” » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *