دستگیری سرباند قاچاق سوخت در هرمزگان با گردش حساب ۱۷۵ میلیاردی

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: دستگیری سرباند قاچاق سوخت در هرمزگان با گردش حساب ۱۷۵ میلیاردی

ایسنا/هرمزگان فرمانده مرزبانی استان هرمزگان، گفت: سرباند قاچاق سوخت در هرمزگان با گردش حساب ۱۷۵ میلیاردی دستگیر شد.

سردار بهادر اسماعیلی صبح امروز (سوم شهریورماه) اظهار کرد: پیرو خبر دستگیری یک سرباند و سرشبکه قاچاق سوخت در استان هرمزگان توسط مرزبانان، با هماهنگی دستگاه قضایی ،علاوه بر کشف گردش مالی۱۷۵۰ میلیارد ریالی این قاچاقچی، ۱۶دستگاه خودرو و خانه نیز از وی کشف و توقیف شد.

 وی ابراز کرد: در بررسی از حساب‌های بانکی این سرباند قاچاق، مشخص شد بیش از ۱۷۵۰ میلیارد ریال گردش مالی در یک سال اخیر داشته‌ که در حساب‌های اقوام درجه یک خود پس‌انداز می‌کرد.

سردار اسماعیلی با اشاره به شناسایی سایر اموال این سرباند، ادامه داد: تعداد ۱۳ دستگاه خودروی متعلق به سرباند، شناسایی و در سیستم نقل انتقالات راهور به‌صورت سیستمی توقیف شد و دو دستگاه ساختمان مسکونی از وی در بندرعباس و یک واحد لوکس در تهران شناسایی و کشف شد.

فرمانده مرزبانی استان یادآور شد: بر اساس تدابیر فرمانده کل فراجا یکی از برنامه‌های اصلی این فرماندهی در سال جاری برخورد قاطع و پشیمان کننده با قاچاقچیان و سرشبکه‌های قاچاق است که با امید به خداوند و همکاری مرزنشینان عملی می‌شود.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « دستگیری سرباند قاچاق سوخت در هرمزگان با گردش حساب ۱۷۵ میلیاردی » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *