افتتاح دو پروژه آموزشی رفاهی در کرمانشاه با حضور وزیر آموزش و پرورش

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: افتتاح دو پروژه آموزشی رفاهی در کرمانشاه با حضور وزیر آموزش و پرورش

ایسنا/کرمانشاه آیین افتتاحیه مرکز آموزشی رفاهی شماره سه فرهنگیان و مدرسه «تلاش» کرمانشاه، در دومین روز از هفته دولت با حضور وزیر آموزش و پرورش در کرمانشاه برگزار شد.

رضا مراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورش، امروز، جمعه، سوم شهریورماه در حاشیه مراسم  افتتاح این دو پروژه در جمع  خبرنگاران، قول ساخت یک اردوگاه چند ده هکتاری آموزشی تربیتی در کرمانشاه را داد و گفت: قرار شده استانداری کرمانشاه زمین مورد نیاز برای ساخت این پروژه را تامین کند و ما هم در مجموعه آموزش و پرورش برای ساخت این اردوگاه برنامه‌ریزی کنیم.

صحرایی تاکید کرد: استان کرمانشاه با توجه به قرارگیری در مسیر راه عتبات عالیات، نیاز به یک اردوگاه آموزشی، تربیتی و رفاهی در حد ملی دارد.

وزیر آموزش و پرورش در ادامه و حین افتتاح مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان شماره سه کرمانشاه نیز گفت: باید سالن جلسات هم برای این مرکز ساخته شود.

به گزارش ایسنا، مرکز آموزشی، رفاهی شماره سه شهر کرمانشاه در یک ساختمان متروکه متعلق به آموزش و پرورش احداث شده و مهیای پذیرش فرهنگیان شده است.

 برای آماده سازی این مرکز ۷۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

همچنین مدرسه «تلاش» هم با زیر بنای دو هزار مترمربع در شهر کرمانشاه و در نزدیکی یکی از پروژه‌های مسکن مهر در آستانه سال تحصیلی جدید، افتتاح شد.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « افتتاح دو پروژه آموزشی رفاهی در کرمانشاه با حضور وزیر آموزش و پرورش » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *