افتتاح ۲ طرح شیلاتی در کرمانشاه به مناسبت هفته دولت

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: افتتاح ۲ طرح شیلاتی در کرمانشاه به مناسبت هفته دولت

ایسنا/کرمانشاه طرح تکثیر و پرورش ماهیان زینتی شهرستان کنگاور و ساختمان اداری شیلات شهرستان دالاهو به مناسبت هفته دولت افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، سهراب صحرایی مدیرکل شیلات استان کرمانشاه در مراسم افتتاح طرح تکثیر و پرورش ماهیان زینتی شهرستان کنگاور، ظرفیت تولید این واحد را یک میلیون قطعه ماهیان زینتی در سال اعلام و اظهار کرد: این طرح در زمینی به مساحت ۱۲۰۰ مترمربع با زیربنای ۶۰۰ متر مربع به بهره‌برداری رسیده است.

صحرایی افزود: این طرح با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده و زمینه‌ اشتغال ۱۶ نفر را فراهم کرده است.

مدیر کل شیلات استان کرمانشاه با دعوت از سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در حوزه تولید ماهیان زینتی در استان، سرمایه‌گذاری در این حوزه را جزو سرمایه‌گذاری‌های پرسود عنوان و اظهار کرد: پرورش ماهیان زینتی با درآمدزایی بالایی همراه است و همجواری استان با کشور عراق و بازار خوب ماهیان زینتی در این کشور توجیه اقتصادی اجرای پروژه‌های پرورش ماهیان زینتی در استان را بالا می‌برد.

وی در ادامه اشاره‌ای هم به افتتاح ساختمان اداری شیلات شهرستان دالاهو داشت و گفت: ساختمان اداری شیلات شهرستان دالاهو با مساحت ۵۰۴ مترمربع و زیربنای ۲۰۰ مترمربع  در دو طبقه در شهر کرند غرب ساخته شده است.

صحرایی اعتبار هزینه شده برای ساخت این پروژه را ۳۳ هزار و ۲۰۰ میلیون ریال عنوان کرد.

انتهای پیام
 

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « افتتاح ۲ طرح شیلاتی در کرمانشاه به مناسبت هفته دولت » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *