قول مساعد وزیر علوم برای کمک به تحصیل آنلاین رتبه ۲۵ کنکور

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از مهر: قول مساعد وزیر علوم برای کمک به تحصیل آنلاین رتبه ۲۵ کنکور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت علوم، ساختمان وزارت علوم در پیروزان جنوبی میهمان عزیز و متفاوتی داشت؛ میهمانی که نه استاد و کارمند بود و نه سیاستمدار و مدیر، سیداسماعیل نصراللهی دانش آموز معلول اهل ساری که در آزمون سراسری امسال رتبه ۲۵ گروه علوم انسانی را کسب کرده است به همراه پدر و مادر خود میهمان دکتر زلفی گل در طبقه ۱۶ وزارت علوم بود.

نصراللهی در این دیدار از علاقه خود به رشته فلسفه و نیاز به کلاس آنلاین برای ادامه تحصیل گفت. او که دانشگاه‌های تهران و شهید بهشتی را به عنوان اولویت خود انتخاب کرده است از وزیر علوم تقاضا دارد که امکان ادامه تحصیل مجازی و آنلاین او را با توجه به شرایط خاص اش فراهم کند.

قول مساعد وزیر علوم به رتبه برتر کنکور

دکتر محمدعلی زلفی‌گل وزیر علوم ضمن تبریک موفقیت سید اسماعیل نصراللهی در آزمون سراسری، از زحمات پدر و مادر وی قدردانی می‌کند و تاکید کرد: موفقیت وی علاوه بر تلاش و همت خودش، به اندازه زیادی به تلاش‌ها و زحمات والدین و دعای خیر آنان بر می‌گردد.

وی در پاسخ به درخواست این رتبه برتر کنکور و خانواده وی برای تحصیل آنلاین می‌گوید موضوع را پیگیری می‌کند و با رئیس هر دانشگاهی که سید اسماعیل نصراللهی دانشجوی آنجا شود صحبت می‌کند تا امکان تحصیل آنلاین او را فراهم کند.

وزیر علوم قول مساعد داد در دانشگاه محل تحصیل سید اسماعیل، کلاسی را با تجهیزات ارتباط آنلاین فراهم کند تا این نخبه نوجوان کشور بدون دغدغه تحصیل خود را ادامه دهد.

زلفی‌گل با ابراز امیدواری برای نصراللهی که در آینده از چهره‌های درخشان سپهر فلسفه و اندیشه کشور شود، گفت: براساس توافق اخیر وزارت علوم بنیاد نخبگان و وزارت علوم، این دانشجو بورسیه محسوب شده و حقوق نیز دریافت خواهد کرد.

وزیر علوم در پایان این دیدار صمیمی با اهدای لوح سپاس و هدیه این نوجوان نخبه ساروی را به سوی امیدها و آرزوهایش و تلاش و سرافرازی بدرقه می‌کند.

متن لوح سپاس وزیر علوم به شرح ذیل است:

«حکایتِ رضایت به رنج‌ها و آلام دنیوی، تجلیِ «اَلابذکرالله‌تطمئن‌القلوب» است. گرانمایه‌دیدن دردها و مغتنم‌دانستن دشواری‌ها، مقصدی جز رویین‌تنی در هفت‌خوان هستی ندارد و خوشا دل و جانی که به مشیت حق سر می‌گذارد و سربلند برمی‌خیزد. خرسندم که مجال قدردانی از فرزندی برومند که به امید و اراده، مرزهای ناممکن را درنوردیده است، به من ارزانی شده است.

فرزند عزیزم «سید اسماعیل نصراللهی» که سرافرازانه رتبه ۲۵ کنکور سراسری را اخذ کرده است، با همه‌ی ناهمواری‌ها و دشواری‌ها؛ خم به ابرو نیاورده است و به فتح قله‌های دانش قدم مصمم است. فرزندی که با توکل و توسل به ساحت حضرت حق و التفات حضرت ولیعصر (عج)، اتفاقی بزرگ را رقم زده است.

به سهم خویش این همت و اشتیاق را به فرزند عزیزم و خانواده ارجمندش که سایه به سایه در این موفقیت با او قدم برداشته‌اند، تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم این همت، نقشی پیش چشم دیگر فرزندان این سرزمین باشد.»

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « قول مساعد وزیر علوم برای کمک به تحصیل آنلاین رتبه ۲۵ کنکور » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *