اثربخشی و ارتقاء کیفیت خدمات‌رسانی به بیمه‌شدگان اولویت تامین اجتماعی استان اردبیل است

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: اثربخشی و ارتقاء کیفیت خدمات‌رسانی به بیمه‌شدگان اولویت تامین اجتماعی استان اردبیل است

ایسنا/اردبیل مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل ضمن اشاره به ۱۱ پروژه عمرانی در سطح استان گفت: اثربخشی و ارتقاء کیفیت خدمات رسانی به بیمه شدگان از راهبردهای اصلی تامین اجتماعی استان اردبیل است.

به گزارش ایسنا، مهدی نیک‌سیرت ۶ شهریور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تعداد پزشکان عمومی، متخصص، فوق تخصص، دندانپزشکان و داروخانه، رادیولوژی و فیزیوتراپی‌های طرف قرارداد با تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال ۱۴۰۰ از ۱ الی ۲۵ درصد رشد داشته است.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل در خصوص بیمارستان سبلان گفت: تخت های بیمارستان سبلان از ۱۶۰ تخت فعال به ۲۵۶ تخت فعال افزایش خواهد یافت.

نیک‌سیرت در رابطه با بیمارستان ارس شهر پارس‌آباد بیان کرد: این بیمارستان با دارا بودن ۳ اتاق عمل و بخش های نوزارد، جراحی عمومی، چشم، داخلی، زنان و زایمان، قلب و عروق، ارولوژی و کودکان در مجمع ۴۶ تخت فعال دارد که با الحاق ساختمان شعبه به بیمارستان تخت های بیمارستان ارس به ۹۶ تخت فعال افزایش خواهد یافت.

وی افزود: ۴ درمانگاه در سطح استان اردبیل در شهرهای اردبیل، مشگین شهر، خلخال و گرمی وابسته به سازمان تامین اجتماعی فعالیت دارند که در مجموع ۵۱ پزشک در این مراکز فعالیت دارند.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل در خصوص راهبردهای مدیریت درمان استان اردبیل اظهار کرد: پروژه های عمرانی حوزه مدیریت درمان استان، تامین داروهای مورد نیاز مراکز ملکی استان و اثربخشی و ارتقاء کیفیت خدمات رسانی به بیمه شدگان محترم، ۳ راهبردکلی اتخاذ شده برای مدیریت درمان استان می باشد.

نیک‌سیرت در رابطه با پروژه های عمرانی مدیریت درمان استان اردبیل گفت: در مرکز استان پروژه های عمرانی درمانگاه عمومی و تخصصی بیمارستان سبلان اردبیل، بازسازی سالن انتظار بیمارستان سبلان اردبیل، باز سازی بخش فیزیوتراپی بیمارستان سبلان اردبیل، ارتقاء هتلینگ بخش اطفال بیمارستان سبلان اردبیل، اصلاح سیستم تهویه و تاسیسات بیمارستان سبلان اردبیل و احداث درمانگاه شماره ۲ اردبیل در دستور کار و اجرای مدیریت درمان استان قرار دارند.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل ادامه داد: اصلاح سیستم تهویه و تاسیسات بیمارستان ارس پارس آباد، احداث درمانگاه عمومی و تخصصی نمین، احداث ساختمان جدید درمانگاه عمومی گرمی، احداث ساختمان جدید درمانگاه عمومی و تخصصی خلخال و درمانگاه عمومی بیله سوار پروژه های عمرانی مربوط به شهرستان ها می باشد که در دستور کار و اجرای مدیریت درمان استان قرار دارند.

نیک‌سیرت ضمن اشاره به اهمیت به‌روزرسانی اقلام دارویی گفت: با خرید  ۷۰۰ میلیارد ریال دارو در چهارماهه سال ۱۴۰۲  (کل نیاز دارویی سالانه ۷۳۰ میلیارد ریال) توانستیم علاوه بر رفع نیازهای دارویی مراکز تا پایان سال، ذخیره دارویی استان را به بالای ۶ ماه افزایش دهیم.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل به اقدامات انجام یافته برای تحقق اثربخشی و ارتقاء کیفیت خدمات به بیمه شدگان اشاره کرد و گفت: افزایش  ظرفیت خدمات رسانی به بیمه شدگان به ویژه خدمات ویزیت متخصص، راه اندازی و خرید خط پرسرعت E۱ جهت نوبت دهی اتوماتیک و بدون وقفه به مراجعین محترم، توانمند سازی پرسنل از طریق آموزشهای تخصصی و عمومی از طریق واحد آموزش و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، پرداخت ۲۱۷ میلیارد تومان از بدهی های سازمان به طرفین قرارداد در استان اردبیل در هفته اول تیرماه ۱۴۰۲، پرداخت و تسویه کامل مطالبات پیمانکاران پروژه های عمرانی مدیریت درمان استان به مبلغ ۳۳ میلیارد تومان در تیرماه ۱۴۰۲ از جمله اقداماتی است که برای اثربخشی و ارتقاء کیفیت خدمات انجام شده است.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « اثربخشی و ارتقاء کیفیت خدمات‌رسانی به بیمه‌شدگان اولویت تامین اجتماعی استان اردبیل است » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *