افتتاح وبهره برداری از ۶ طرح عمرانی و آموزشی در بابلکنار

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: افتتاح وبهره برداری از ۶ طرح عمرانی و آموزشی در بابلکنار

ایسنا/مازندران فرماندار شهرستان بابل از افتتاحیه و بهره برداری از ۶ طرح عمرانی و آموزشی در منطقه بابلکنار را اقدام دولت سیزدهم در جهت خدمات رسانی و محرومیت زدایی دانست و گفت: برای آبرسانی شهرهای گروه الف بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شد.

قاسم عزیززاده گرجی عصر امروز در حاشیه افتتاحیه طرح‌های  هفته دولت در منطقه بابلکنار در جمع خبرنگاران، اظهار کرد:  افتتاح مدرسه دو کلاسه شهدای روستای ممرزکن بابلکنار با اعتبار یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به مساحت ۲۲۴ متر مربع افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به اینکه ساختمان دهیاری و شورای اسلامی روستای شیردارکلا با اعتبار ۷۵۰ میلیون تومان با مشارکت خیرین افتتاح شده است، افزود: مساحت ساختمان دهیاری ۱۰۰ متر مربع است که مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان برای خرید زمین و ۴۰۰ میلیون تومان برای ساخت و تجهیز آن هزینه شد.

فرماندار بابل از اختصاص ۶۰ میلیارد تومان برای آبرسانی شهرهای گروه الف خبر داد و گفت: پروژه آبرسانی شهرهای گروه الف از منطقه بابلکنار عبور می کند اما مردم این منطقه از این طرح محروم بودند که با پیگیری انجام شده از این نعمت بهره‌مند شدند شدند.

وی با اشاره به اینکه اقداماتی که در منطقه بابلکنار در حوزه آزادسازی معابر انجام شده در ۱۰ سال اخیر بی سابقه بود، یادآور شد: احداث پارک بانوان محله رئیس کلا شهر مرزیکلا به مساحت هزار و ۸۰۰ مترمربع با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان  در بازده زمانی ۶ ماهه کلنگ زنی شد.

عزیززاده گرجی تصریح کرد: این پارک به امکاناتی چون رینگ پیاده روی، وسایل بازی کودکان، وسایل بدن سازی، چمن مصنوعی، سرویس بهداشتی و آبخوری مجهز می شود.

اجرای طرح هادی با اعتبار دومیلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بابل نیز اظهار کرد: با اعتبار دو میلیارد تومان طرح هادی روستای کبریکلا بابل افتتاح و به بهره برداری رسید.

بابک جان محمدی اجرای فاز دوم و سوم طرح هادی روستای گونه کلا بخش بابلکنار را یکی دیگر از پروژه های هفته دولت برشمرد و گفت: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « افتتاح وبهره برداری از ۶ طرح عمرانی و آموزشی در بابلکنار » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *