راه‌اندازی دومین پیشخوان کتابخانه‌ای خوزستان

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: راه‌اندازی دومین پیشخوان کتابخانه‌ای خوزستان

ایسنا/خوزستان مدیرکل اداره کتابخانه‌های عمومی خوزستان از راه‌اندازی دومین پیشخوان کتابخانه‌ای استان خوزستان در شهرک شهید اسدپور شهرستان اندیکا خبر داد.

به گزارش ایسنا، براساس اعلام اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان, عباس حسین‌زاده با اعلام این خبر افزود: از اعتبارات عمرانی این اراده کل در سال جاری این پیشخوان برای ارایه خدمات مختلف فرهنگی به اهالی شهرک شهید اسدپور طراحی، اجرا و آماده بهره‌برداری شد و به مناسبت هفته دولت مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به هزینه بالای احداث ساختمان راه‌اندازی پیشخوان کتابخانه‌ای طرحی جدی از برنامه‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی است که برای مناطق محروم به ارایه خدمات متنوع فرهنگی می‌پردازد.

حسین‌زاده ادامه داد: این خدمات شامل بخش‌های مختلف مخزن کتابخانه عمومی، مخزن کتاب کودک، امکانات مطالعه محدود و خدمات سمعی و بصری است.

مدیرکل اداره کتابخانه‌های عمومی خوزستان همچنین گفت: کتابخانه‌های عمومی ارشاد مسجدسلیمان تخریب و بازسازی می‌شود؛  این کتابخانه با قدمت بیش از ۳۰ سال که دچار فرسودگی و تخریب شده با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال بازسازی می‌شود.

او بیان کرد: این میزان اعتبار از محل اعتبارات استانی و منابع مختلف در سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ از طریق سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی تامین می‌شود.

حسین‌زاده گفت: کتابخانه جدید در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع و زیربنای ۵۰۰ مترمربع در ۲ طبقه احداث و شامل بخش‌های مختلف کتابخانه‌ای خواهد بود.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « راه‌اندازی دومین پیشخوان کتابخانه‌ای خوزستان » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *