توسعه سیستم‌های اتوماسیونی در شهرداری‌های لرستان

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: توسعه سیستم‌های اتوماسیونی در شهرداری‌های لرستان

ایسنا/لرستان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان بر لزوم توسعه دستگاه‌های الکترونیکی شهرسازی و مالی در شهرداری‌های استان تأکید کرد.

احمدرضا دالوند شامگاه هفتم شهریورماه در جلسه با شهرداران لرستان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: به‌منظور ارتقاء کیفیت خدمت‌رسانی و افزایش شفافیت و دقت در فرایندهای درون شهرداری، باید سیستم یکپارچه اتوماسیونی و الکترونیکی در زمینه شهرسازی و مالی استقرار یابد.

وی تصریح کرد: فرایندهای مالی و حقوق و دستمزد و همچنین فعالیت‌های شهرسازی مانند صدور پروانه ساختمانی، پایان کار و سایر گواهی‌های ساختمانی، پاسخگویی به استعلامات، محاسبه و دریافت عوارض وضع شده، ممیزی املاک و اصناف توسط این سامانه انجام می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خاطرنشان کرد: در راستای تجهیز و توسعه فناوری، ۲۰ شهرداری از شهرداری‌های تابعه به دستگاه‌های نرم‌افزاری مالی و شهرسازی تجهیز می‌شوند.

دالوند با بیان اینکه استقرار این سیستم‌ها تحولی در نظام مالی و شهرسازی شهرداری‌ها رخ‌خواهد داد، افزود: با این رویکرد بخش زیادی از فرایندهای سنتی به‌صورت الکترونیکی و با کمترین دخالت نیروی انسانی انجام می‌گیرد.

گفتنی است در پایان جلسه با تلاش مدیرکل دفتر شهری استانداری قراردادهای بین سازمان همیاری شهرداری‌های لرستان با شهرداری‌های استان به‌منظور راه‌اندازی این سامانه منعقد شد.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « توسعه سیستم‌های اتوماسیونی در شهرداری‌های لرستان » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *