پدافند هوایی روسیه یک پهپاد را در نزدیکی مسکو منهدم کرد

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: پدافند هوایی روسیه یک پهپاد را در نزدیکی مسکو منهدم کرد

شهردار مسکو در تلگرام خود از انهدام یک فروند پهپاد که به سمت این شهر پرواز می‌کرد، خبر داد.

به گزارش ایسنا،  به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سرگئی سوبیانین شهردار پایتخت روسیه در تلگرام گفت: یک فروند پهپاد در حال پرواز به سمت مسکو در منطقه مسکو منهدم شد، هیچ تلفات یا خسارتی گزارش نشده است.

شهردار مسکو همچنین ادامه داد: امروز (جمعه) نیروهای پدافند هوایی در نزدیکی «لیوبرتسی» تلاش دیگری توسط یک پهپاد برای پرواز به مسکو را خنثی کردند. این رویداد هیچ تلفات یا خسارتی در پی نداشت. خدمات اورژانس در محل حادثه هستند.

همچنین رومن استاروویت، فرماندار استان کورسک روسیه امروز جمعه اعلام کرد که در حمله دو پهپاد به دو ساختمان در شهر کورچاتوف به این دو ساختمان آسیب وارد شده است.

استاروویت در کانال خود در تلگرام گفت: صبح امروز دو پهپاد به کورچاتوف حمله کردند و به یک ساختمان اداری و یک ساختمان مسکونی آسیب وارد شد و کارشناسان برای ارزیابی خسارت وارد محل شدند.

دیروز پنجشنبه، الکساندر بوگوماز، فرماندار استان بریانسک در کانال تلگرامی خود اعلام کرد که گارد ملی سه پهپاد را بر فراز این استان منهدم کرده است.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « پدافند هوایی روسیه یک پهپاد را در نزدیکی مسکو منهدم کرد » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *