بهره‌برداری از کتابخانه مرکزی خرم‌آباد/انتظاری که بعد از ۲۰ سال محقق شد

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: بهره‌برداری از کتابخانه مرکزی خرم‌آباد/انتظاری که بعد از ۲۰ سال محقق شد

ایسنا/لرستان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان گفت: انتظار و آرزوی بیش از ۲۰ ساله مردم خرم‌آباد محقق شد.

سید سجاد راستخانه امروز دهم شهریورماه در آیین بهره‌برداری از کتابخانه مرکزی خرم‌آباد که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن همایش‌های کتابخانه مرکزی خرم‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: خدا را شاکر هستیم که در نقطه‌ای از قرار گرفته‌ایم که شاهد بهره‌برداری از فاز نخست بزرگترین پروژه فرهنگی استان هستیم.

وی تصریح کرد: انتظار و آرزوی بیش از ۲۰ ساله مردم این دیار کتابخانه مرکزی خرم‌آباد امروز محقق شد و امید می‌رود امروز که درب این کتابخانه به روی مردم این شهر که برای اولین بار با ارائه خدمات جدید و متنوع در لرستان گشوده می‌شود موجی از نشاط، امید و اعتماد به همراه افزایش علم و آگاهی را بری مردم این دیار رقم می‌زند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان خاطرنشان کرد: این‌ها همان مؤلفه‌ها و مطالباتی هستند که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم مطرح فرمودند.

گفتنی است، کتابخانه مرکزی خرم‌آباد دارای زیربنای ۷۵۰۰ مترمربع بوده که ۵۰۰ میلیارد ریال برای احداث ساختمان و ۱۲۰ میلیارد ریال برای تجهیز آن هزینه شده است و اکنون موجودی اولیه کتاب‌های آن به حدود ۴۰ هزار جلد می‌رسد.

ساختمان این طرح شهریورماه پارسال با حضور اسلامی معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی افتتاح و پس از حدود یک سال از آن مراسم، تجهیز کتابخانه نیز انجام شد.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « بهره‌برداری از کتابخانه مرکزی خرم‌آباد/انتظاری که بعد از ۲۰ سال محقق شد » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *