فرمانداری‌های استان زنجان “نو و نوار” می‌شوند؛ استاندار وعده داد

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از تسنیم: فرمانداری‌های استان زنجان “نو و نوار” می‌شوند؛ استاندار وعده داد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، محسن افشارچی استاندار زنجان در جمع خبرنگاران ، اظهار داشت: به عنوان ‌استان‌ پیشرو،‌ با جدیت به دنبال طرح مولدسازی هستیم و یکی از مواردی که در طرح مولدسازی به آن توجه خواهیم کرد ساماندهی ساختمان‌های فرمانداری در سطح استان است.

وی با بیان اینکه متأسفانه وضعیت ساختمان‌ اکثر فرمانداری‌‌های سطح استان خوب نیست و باید مبالغی که از طرح مولدسازی به استان برمی‌گردد برای ساماندهی و نوسازی این ساختمان‌ها هزینه شود، ، افزود: برای مثال‌، سلطانیه 10 سال است که تبدیل به شهرستان شده ‌ولی ‌‌ساختمان فرمانداری آن اصلاً مناسب ‌نیست و از طرفی بودجه و اعتبارات لازم هم وجود ندارد که وضعیت ساختمان فرمانداری‌ها که به عنوان نماد حاکمیتی در شهرستان شناخته می‌شوند، بهسازی و نوسازی شود.

استاندار زنجان ابراز کرد: بنابراین وقتی از طرح مولدسازی زمین‌ها و ساختمان‌های مازاد دستگاه‌های دولتی فروخته شود قطعاً بودجه‌ و اعتباری که به استان برمی‌گردد علاوه بر اینکه اعتبار پروژه‌های بی‌شمار در سطح استان تأمین می‌شود، اعتبار لازم هم برای نوسازی و بهسازی ساختمان‌های دولتی تأمین می‌شود.

افشارچی تصریح کرد: مدیران دستگاه‌های دولتی باید در این حوزه همکاری لازم را با استانداری داشته باشند و درخواست داریم که مدیران برای زمین‌ها و ساختمان‌های مازاد تعصب بی‌جا نشان ندهند.

انتهای پیام/

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « فرمانداری‌های استان زنجان “نو و نوار” می‌شوند؛ استاندار وعده داد » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *