خوابگاه های دانشگاه تهران ۳۰ شهریورماه بازگشایی می شوند

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از مهر: خوابگاه های دانشگاه تهران ۳۰ شهریورماه بازگشایی می شوند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه تهران، بر اساس اعلام معاونت دانشجویی دانشگاه تهران، ثبت‌نام دانشجویان خوابگاهی روزانه دکتری تخصصی ورودی ۱۳۹۸ به بعد و دکتری تخصصی پیوسته ورودی ۱۳۹۴ و ثبت‌نام دانشجویان روزانه کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۰ به بعد و دکتری عمومی ورودی ۱۳۹۶ از ساعت ۱۰ روز دوشنبه ۱۳ شهریور آغاز شده و ساعت ۲۲ روز جمعه ۱۷ شهریور ماه خاتمه پیدا می‌کند.

همچنین ثبت‌نام دانشجویان روزانه کارشناسی ورودی ۱۳۹۹ به بعد و دکتری عمومی ورودی ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ امروز سه‌شنبه ۱۴ شهریور ماه آغاز شده و آخرین مهلت آن ساعت ۲۲ روز شنبه ۱۸ شهریور ماه است.

دانشجویان کارشناسی ورودی ۱۳۹۸ (ترم ۹ تحصیلی که حداقل ۸ واحد درسی داشته باشند) پس از انتخاب واحد از تاریخ ۵ مهر ماه ۱۴۰۲، در صورت وجود ظرفیت خالی در خوابگاه‌های کارشناسی، می‌توانند برای رزرو خوابگاه به واحد پذیرش اداره کل امور خوابگاه‌ها مراجعه کنند.

دانشجویان روزانه کم تردد (مراجعه کم صرفاً برای انجام امور پایان‌نامه و رساله و غیره) می‌توانند با معرفی‌نامه از آموزش دانشکده خود به صورت محدود (یک شب در هفته) در هر ترم، از سکونت در مهمانسرا بهره‌مند شوند؛ بنابراین این دانشجویان نیاز به ثبت درخواست الکترونیکی برای تمدید یا رزرو اتاق ندارند.

بر اساس اعلام اداره کل امور خوابگاه‌های دانشگاه تهران، دانشجویانی که اقدام به تمدید یا رزرو اتاق می‌نمایند ولی از خوابگاه استفاده نمی‌کنند، امکان اسکان خوابگاه در ترم‌های بعدی را نخواهند داشت.

چنانچه دانشجویی پس از ثبت الکترونیکی درخواست اسکان در خوابگاه، به هر علتی از سکونت خود در خوابگاه منصرف شده و تصمیم به حذف اسکان خود بگیرد، حداکثر تا ۲۲ شهریور ماه می‌تواند نسبت به لغو اسکان ترم مهر ۱۴۰۲ اقدام نماید.

دانشجویان کلیه مقاطع تحصیلی که در خوابگاه اسکان پیدا می‌کنند، از ساعت ۱۰ صبح ۱۵ مهر ماه تا ساعت ۲۲ هفتهم مهر ماه می‌توانند برای جابجایی اتاق خود اقدام کنند. جابجایی فقط در ساختمان‌های مربوط به هر مقطع تحصیلی امکان‌پذیر است.

زمان بازگشایی خوابگاه‌ها در نیمسال اول تحصیلی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۲ از ساعت ۸ صبح روز پنج‌شنبه ۳۰ شهریور ماه ۱۴۰۲ خواهد بود.

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « خوابگاه های دانشگاه تهران ۳۰ شهریورماه بازگشایی می شوند » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *