عملیات تیراندازی ضدصهیونیستی در دره رود اردن

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از مهر: عملیات تیراندازی ضدصهیونیستی در دره رود اردن

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از القدس الاخباریه، منابع عبری زبان از عملیات تیراندازی به سوی ساختمان‌های شهرک‌نشینان در دره رود اردن خبر دادند.

منابع عبری زبان اعلام کرده‌اند که مجری این عملیات تیراندازی پس از انجام عملیات خود از محل تیراندازی متواری شده است.

برخی منابع عبری نیز اعلام کرده‌اند که فردی در چهارراه ارگمان در دره رود اردن به تیراندازی هوایی اقدام کرده و از این محل گریخته است.

این در حالی است که المیادین به نقل از منابع عبری زبان اعلام کرد که این تیراندازی به سوی رستورانی در دره رود اردن انجام شده است.

نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به محل این عملیات اعزام شده‌اند و معبر الحمرا در منطقه اغوار را مسدود کرده‌اند. صهیونیست‌ها در جستجوی عامل این تیراندازی هستند.

قدس الاخباریه به نقل از منابع پزشکی صهیونیستی اعلام کرد که یک شهرک نشین صهیونیست در جریان این  عملیات مقاومتی زخمی شده است.

قدس الاخباریه هم از تیراندازی نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به سوی یک شهروند فلسطینی  به زعم اجرای این عملیات ضدصهیونیستی در منطقه الاغوار خبر داد و اعلام کرد که این جوان فلسطینی بر اثر جراحات وارده به شهادت رسیده است.

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « عملیات تیراندازی ضدصهیونیستی در دره رود اردن » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *