برگزاری کارگاه “آشنایی با روش‌های پرکاربرد آزمایشگاه ژنتیک” در شیراز

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: برگزاری کارگاه “آشنایی با روش‌های پرکاربرد آزمایشگاه ژنتیک” در شیراز

ایسنا/فارس به‌همت پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی جهاددانشگاهی فارس، کارگاه آشنایی با روش‌های پرکاربرد آزمایشگاه ژنتیک در شیراز برگزار خواهد شد.

در این کارگاه آموزشی مباحثی درباره استخراج DNA و تئوری PRCبرای نوجوانان و جوانان علاقه‌مند به صورت رایگان و با ظرفیت محدود آموزش داده خواهد شد.

به گزارش ایسنا، این کارگاه در بخش دختران روز ۲۷ شهریور و در بخش پسران روز ۲۸ شهریور از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر در ساختمان معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی فارس در شیراز برگزار خواهد شد.

در این کارگاه دکتر حسین جاوید، عضو هیئت علمی و گروه ژنتیک و دکتر علی زارع، عضو گروه ژنتیک جهاددانشگاهی استان فارس به تدریس خواهند پرداخت.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند به سایت https://fars.jdereg.irیا به آدرس شیراز، بلوار کریم خان زند، ابتدای خیابان شهید فقیهی، ساختمان جهاددانشگاهی، طبقه پنجم، معاونت پژوهشی مراجعه کرده یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۷۱۳۲۳۳۱۹۳۵ تماس بگیرند.

به شرکت‌کنندگان در این دوره آموزشی، گواهی پایان دوره از سوی جهاددانشگاهی فارس اعطا خواهد شد.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « برگزاری کارگاه “آشنایی با روش‌های پرکاربرد آزمایشگاه ژنتیک” در شیراز » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *