حاجی‌دلیگانی: اصلاح آزمون سراسری در دستور کار مجلس قرار گیرد

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: حاجی‌دلیگانی: اصلاح آزمون سراسری در دستور کار مجلس قرار گیرد

یک عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تاکید کرد که باید هر چه سریعتر موضوع اصلاح آزمون سراسری در دستور کار مجلس قرار گیرد.

به گزارش ایسنا، حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی امروز در تذکری گفت: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست سال گذشته در سفری به شاهین‌شهر مواردی را درباره لزوم استفاده نکردن از مازوت در نیروگاه شهید منتظری تاکید کرد که با گذشت حدود یک سال از این سفر انتظار می رود این موارد پیگیری شود.

وی ادامه داد: فصل سرد سال نزدیک است و مردم شاهین شهر دیگر تحمل استنشاق آلایندگی‌های حاصل از مازوت‌سوزی در این نیروگاه را ندارند. آمارها تاثیرپذیری و خطرات ناشی از مازوت سوزی برای مردم را نشان می دهد.

حاجی دلیگانی در تذکر دیگری با تاکید بر اینکه باید هر چه موضوع صلاح آزمون سراسری در دستور کار قرار گیرد گفت: باید این موضوع قبل از بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه تعیین تکلیف شود.

وی همچنین بر لزوم تعیین تکلیف ‌وضعیت بیمه کارگران ساختمانی تاکید کرد و گفت: اگر هیات عالی نظارت ایرادی دارد با حضور در کمیسیون اجتماعی وضعیت این موضوع را مشخص کند؛  6 ماه است که ساختمان‌سازی در کشور بلاتکلیف و معطل مانده است.

حاجی دلیگانی در پایان خواستار پرداخت پول گندم کاران شد.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « حاجی‌دلیگانی: اصلاح آزمون سراسری در دستور کار مجلس قرار گیرد » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *