دستگیری ۱۵ مجرم و سارق در آبادان

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: دستگیری ۱۵ مجرم و سارق در آبادان

ایسنا/خوزستان فرمانده انتظامی آبادان از دستگیری ۱۲ مجرم در طرح ارتقای امنیت محله محور و انهدام باند ۳ نفره سارقان منازل در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ کیومرث کشوری اظهار کرد: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و افزایش سطح رضایتمندی شهروندان، طرح ارتقای امنیت محله محور با هدف برخورد با هنجارشکنان توسط ماموران کلانتری ۱۱ به مرحله اجرا درآمد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی افزود: ماموران پلیس با انجام تحقیقات اطلاعاتی شش سارق معابر و منازل و شش محکوم متواری را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی در چند عملیات منسجم، دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان گفت: در بازرسی از مخفیگاه‌های متهمان، اموال سرقتی از قبیل چهار تابلوی مغازه، ۲۳ متر فنس، چهار دریچه منهول، دو دستگاه دوچرخه و موتورسیکلت کشف شد.

سرهنگ کشوری از اعتراف سارقان به ۱۴ فقره سرقت معابر و منازل خبر داد و گفت: علیه متهمان پرونده قضایی تشکیل شد و به دادسرا معرفی شدند.

انهدام باند سه نفره سارقان منازل در  آبادان

فرمانده انتظامی آبادان همچنین از دستگیری اعضای باند سه نفره سارقان حرفه‌ای منازل در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ کشوری گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از منازل در منطقه اروندکنار از توابع شهرستان آبادان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با کار اطلاعاتی اعضای باند سه نفره سارقان سابقه‌دار را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاه‌شان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی آبادان گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک دستگاه تلویزیون ال ای دی ۴۳ اینچ، یک دستگاه پنکه دستی، انواع ابزارآلات برقی و سایر مشاعات ساختمانی کشف شد.

وی تصریح کرد: متهمان در تحقیقات به عمل آمده پلیس به ۱۵ فقره سرقت از منازل در سطح شهرستان آبادان اعتراف کردند.

سرهنگ کشوری با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی متهمان به مرجع قضایی، گفت: تحقیقات پلیس در خصوص شناسایی مالخران و کشف سایر اموال مسروقه ادامه دارد.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « دستگیری ۱۵ مجرم و سارق در آبادان » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *