فارس حضوری پررنگ در نمایشگاه سلامت عمان خواهد داشت

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: فارس حضوری پررنگ در نمایشگاه سلامت عمان خواهد داشت

ایسنا/فارس مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس گفت: فعالان حوزه‌های پزشکی، گردشگری سلامت، غذا و دارو از فارس در نمایشگاه و کنفرانس سلامت و پزشکی عمان حضوری پررنگ خواهند داشت.

محسن نهاوندی بیان کرد: نمایشگاه و کنفرانس سلامت و پزشکی عمان از ۲۷ تا ۲۹ شهریورماه جاری با حضور شرکت کنندگانی از نقاط مختلف دنیا در مسقط برگزار می‌شود و شرکت‌ها و فعالان عرصه‌های تجهیزات پزشکی، درمان، گردشگری سلامت و غذا و دارو از فارس در این رویداد بین‌المللی حضوری پررنگ خواهند داشت.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های فارس، نهاوندی افزود: این رویداد، رویداد بین المللی برجسته‌ای است که فعالان و تولید کنندگان عرصه سلامت در دنیا آخرین دستاوردهای خود را به معرض دید عموم می‌گذارند و استان فارس و شهر شیراز به عنوان قطب پزشکی جنوب کشور نیز حضور فعالی در این نمایشگاه دارد.

نهاوندی با بیان اینکه کشورهایی مانند لهستان، انگلستان، مالزی، هند، لبنان، پاکستان، تایلند و… در این نمایشگاه حضور دارند، ادامه داد: هدف این نمایشگاه همه جنبه‌های صنعت پزشکی و سلامتی است، پنجره‌ای به سوی محصولات سلامتی، خدمات و تسهیلات پزشکی و سلامت و همچنین فرصتی برای توسعه تجارت و سرمایه گذاری بیشتر و مناسب تر است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس اضافه کرد: این نمایشگاه، پیشروترین نمایشگاه سلامت و پزشکی در عمان و تنها نمایشگاهی است که شرکت جهانی صنعت نمایشگاهی در کشور عمان آن را تایید و گواهی کرده است.

نهاوندی بیان کرد: شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس در راستای توسعه تجارت و صادرات استان فارس؛ حضور موثر در نمایشگاه‌های خارجی را در اولویت قرار داده به طوری که تا پایان سال چندین نمایشگاه دیگر در حوزه‌های ساختمان، کشاورزی، دام و طیور و… در کشورهای مختلف منطقه برگزار خواهد کرد.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « فارس حضوری پررنگ در نمایشگاه سلامت عمان خواهد داشت » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *