۴۰۰ واحد مسکن در چهارمحال‌وبختیاری به مددجویان واگذار می‌شود

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: ۴۰۰ واحد مسکن در چهارمحال‌وبختیاری به مددجویان واگذار می‌شود

ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) چهارمحال‌وبختیاری از واگذاری ۴۰۰ واحد مسکن مددجویی در قالب تفاهم‌نامه با قرارگاه جهادی امام حسن مجتبی(ع) تا پایان سال به مددجویان خبر داد.

به گزارش ایسنا، جاسم محمدی فارسانی ۲۹ شهریورماه با اشاره به افتتاح ۱۷ واحد مسکن مددجویی با حضور سردار حزنی، معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و مدیر امور مسکن و ساختمان کمیته امداد بیان کرد: این تعداد واحد مسکونی از پروژه‌های مشارکتی با سپاه پاسداران است.

وی با اشاره به تفاهم‌نامه احداث ۴۰۰ واحد مسکن مددجویی دیگر با قرارگاه جهادی امام حسن مجتبی، افزود: از ابتدای امسال تاکنون، ۲۵۰ واحد از این مجموع تکمیل شده که مابقی نیز تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به تحویل ۱۸۱ واحد مسکن تا پایان شهریورماه به مددجویان دارای شرایط خاطرنشان کرد: این تعداد مسکن با مشارکت بنیاد علوی و بنیاد مسکن احداث شده‌ است.

محمدی ضمن تقدیر از مشارکت دستگاه‌ها و ارگان‌ها از جمله سپاه پاسداران، بنیاد مستضعفان، بنیاد مسکن، بنیاد علوی و همچنین خیران و نیکوکاران تصریح کرد: خیران و نیکوکارانی که قصد حمایت از خانواده‌های فاقد مسکن را دارند می‌توانند به ادارات کمیته امداد در سراسر استان و یا مراکز نیکوکاری مراجعه کنند. همچنین کد دستوری #۰۳۸*۸۸۷۷* برای پرداخت غیرحضوری کمک‌های مردمی در نظر گرفته شده است.

اهدای ۹۵ سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت در استان

مدیرکل کمیته امداد استان همچنین با اعلام این خبر که با حضور سردار حزنی، معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی ۹۵ سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت چهارمحال و بختیاری اهدا شد، اظهار کرد: با مشارکت سپاه پاسداران، ۴۰۰ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند اهدا شد که از این مجموع، ۹۵ سری توسط این نهاد تهیه و به دست مددجویان رسید.

وی افزود: جهیزیه‌ نوعروسان شامل لوازم ضروری زندگی از جمله یخچال، اجاق گاز، جاروبرقی، ماشین لباسشویی، تلویزیون و سایر وسایل مورد نیاز است.

مدیرکل کمیته امداد استان بابیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون نیز ۴۹۴ سری جهیزیه تهیه و میان نوعروسان توزیع شده است اضافه کرد: خدمت توزیع جهیزیه تا پایان سال ادامه دارد.

محمدی ضمن تقدیر از کمک‌های خیران و نیکوکاران و ایجاد زمینه ازدواج آسان جوانان نیازمند گفت: تأمین جهیزیه با مشارکت خیران، مؤسسات خیریه و کمک‌های مردم نیکوکار استان(در قالب صدقه و زکات) انجام می‌شود.
وی بیان کرد: مردم نیکوکار استان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۰۳۸*۸۸۷۷* سهمی در تأمین هزینه‌های زندگی خانواده‌های نیازمند داشته باشند.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « ۴۰۰ واحد مسکن در چهارمحال‌وبختیاری به مددجویان واگذار می‌شود » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *