جزییات برنامه های هفته وحدت در ورامین اعلام شد

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: جزییات برنامه های هفته وحدت در ورامین اعلام شد

ایسنا/تهران رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: باید جشن‌های اسلامی در مناسبت‌های دینی در جامعه ملموس گردد که در این زمینه نیازمند تلاش و برنامه ریزی منسجم تر هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در جلسه ستاد برگزاری هفته وحدت شهرستان ورامین که ظهر پنجشنبه ۳۰ شهریور ماه در ساختمان شورای هماهنگی تبلیغات شهرستان ورامین برگزار شد، ضمن تبریک فرارسیدن ایام هفته دفاع مقدس گفت: تراکم مناسبت ها و برنامه ها در نیمه دوم سال جاری که منتهی به انتخابات می شود ، قابل توجه است و در این مسیر، ضرورت اهتمام و برنامه ریزی لازم از سوی دستگاه ها مهم است.

وی به مناسبت هفته وحدت اشاره کرد و افزود: مردم ما در مراسم عزای اهل‌بیت (ع) سنگ تمام گذاشتند و روحیه دینی خود را به نمایش گذاشتند و برگزاری باشکوه برنامه های ماه ربیع الاول نیز جهت ایجاد شور و نشاط در جامعه ضروری است.

حجت الاسلام والمسلمین محمودی گفت: همه هستی ما از رسول الله(ص) است و باید در بزرگداشت برنامه های جشن میلاد نبی مکرم اسلام(ص) ، وحدت مسلمین با توجه به برنامه های دشمن در جهت تفرقه بین امت اسلامی به عنوان محور مورد توجه قرار گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمودی ادامه داد: باید جشن های اسلامی در مناسبت های دینی در جامعه ملموس گردد که در این زمینه نیازمند تلاش و برنامه ریزی منسجم تر هستیم.

رئیس شورای هماهنگی تبیلغات اسلامی استان تهران به برنامه های پیش بینی شده اشاره کرد و اهم برنامه ها را شامل پیاده روی خانوادگی روز ۱۷ ربیع از دو مبدا به سوی مسجد جامع، تجمع و جشن محوری روز ۱۷ ربیع در مقابل مسجد جامع، برگزاری شب شعر در فرهنگسرای رازی،برگزاری جشن خیابانی ۱۷ ربیع در ورامین و خیرآباد، برگزاری جشن قرآنی ۱۰۰۰ نفری دانش آموزی، جشن های هفته وحدت در مساجد، اطعام و برپایی ایستگاه های صلواتی توسط اقشار مختلف، فضاسازی شهری توسط شهرداری و هیئات مذهبی، برگزاری جشن های کارگری در کارخانجات و شهرک های صنعتی، برگزاری محفل و جشن های هفته وحدت در سطح مدارس و دانشگاه ها، گردهمایی شاعران جنوبشرق استان تهران در ورامین، برپایی جشن وحدت در بقاع و اماکن مقدس، ارائه تخفیف ویژه اصناف در هفته وحدت، برگزاری مسابقات مختلف ورزشی، فرهنگی و قرآنی با موضوع هفته وحدت توسط ارگان های مختلف و… عنوان کرد.

انتهای پیام 

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « جزییات برنامه های هفته وحدت در ورامین اعلام شد » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *