مشکلات شهرستان ملارد به صورت عملیاتی پیگیری شد

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: مشکلات شهرستان ملارد به صورت عملیاتی پیگیری شد

ایسنا/تهران استاندار تهران گفت: اردوگاه در خور و شان دانش آموزشی یا خانوادگی پیش بینی کنید تا اقشار و گروه های مردم استفاده کنند و اقدامات فرهنگی پیگیری شود، همچنین ایجاد حوزه علمیه در شهرستان در دستور کار باشد.

به گزارش ایسنا ، علیرضا فخاری عصر پنجشنبه ۳۰ شهریور ماه در جلسه شورای اداری شهرستان ملارد با اشاره به بررسی مشکلات مطرح شده شهرستان در جلسه اظهار کرد: در مورد کم بودن شعب بانک‌ها در شهرستان نامه نگاری کنید و بعضی از پروژه ها مثل کمربندی غدیر را بنده پیگیری می کنم.

وی ادامه داد: بازآفرینی موضوع متمرکز در کشور است و باید جمعیت هدف را برای بازآفرینی مجاب کنیم و تسهیلات بدهیم تا خانه با استحکام بسازند.

استاندار تهران عنوان کرد: استقرار ساختمان اداری را در قالب طرح ارائه کنید، البته داشته های خود در شهرستان را در قالب مولدسازی پیش بینی و اقدامات را پیگیری کنید.

فخاری سپس با اشاره به لزوم توجه به موضوعات فرهنگی شهرستان ادامه داد: برنامه ای برای آینده فرهنگی شهرستان ارائه و عملیاتی کنید تا اثر خود را بگذارد ما هم به سهم خود پشتیبانی می‌کنیم؛ در مورد آسیب های اجتماعی هم نیاز به پیگیری داریم.

وی عنوان کرد: اردوگاه در خور و شان دانش آموزشی یا خانوادگی پیش بینی کنید تا اقشار و گروه های مردم استفاده کنند و اقدامات فرهنگی پیگیری شود، همچنین ایجاد حوزه علمیه در شهرستان در دستور کار باشد.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: در مورد ایجاد مسجد هم پیگیری لازم به عمل آید، در مورد بازپروری معتادین مجموعه اخوان ساخته شده است، البته نیاز به فکر دارد تا برای این افراد اشتغال ایجاد شود.

فخاری با بیان اینکه حوزه فرهنگ سازی نیاز به برنامه و تفکر دارد، افزود: در مورد عفاف و حجاب آگاه سازی و بینش افزایی ضرورت دارد و باید اقدامات را از ادارات شروع کنیم.

گفتنی است در مورد تصفیه خانه، لکه‌های صنعتی و موضوع اتباع نیز مباحثی مطرح و بررسی شد.

انتهای پیام 

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « مشکلات شهرستان ملارد به صورت عملیاتی پیگیری شد » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *