بازدید معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور از مرکز شماره ۳ فنی و حرفه‌ای تبریز 

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: بازدید معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور از مرکز شماره ۳ فنی و حرفه‌ای تبریز 

ایسنا/آذربایجان شرقی حسین عرب اسدی، معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور به همراه مهرداد عظیمی، رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و علی مشایخی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان شرقی از کارگاه‌های مرکز شماره سه فنی و حرفه‌ای تبریز بازدید کردند. 

عرب اسدی روز جمعه ۳۱ شهریور در این بازدید در جریان فعالیت‌های مهارت آموزی و بسترسازی برای اشتغال فارغ التحصیلان رشته‌های فنی و مهندسی این مرکز قرار گرفت. 

بالغ بر ۹۰ درصد ورودی‌ها و هنرآموزان مرکز شماره سه فنی و حرفه‌ای تبریز از فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌های شهرها و استان‌های مختلف کشور هستند. 

فارغ التحصیلان دانشگاهی پس از گذراندن دوره مربوطه در این مرکز و یک دوره کارآموزی می‌توانند دارای تخصص و مهارت در این حیطه شده و اقدام به اشتغالزایی کنند و وارد بازار کار شوند. 

گفتنی است؛ این مرکز مهارت آموزی فنی و حرفه‌ای، دوره‌های فنی و صنعتی چون ابزار دقیق، مهندسی هوشمند ساختمان، تراش سی‌ان‌س و رباتیک را به صورت رایگان و صرفا با دریافت هزینه صدور گواهینامه ارائه می‌دهد. 

تعدادی از مهارت آموزان این مرکز نیز در سطح المپیاد ملی مهارت مقام کسب کرده‌اند. 

اعطای مجوز “مشارکت در طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی” به ۳ کارگاه‌ صنعتی تبریزی 

مجوز “مشارکت در طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی” به سه کارگاه‌ صنعتی تبریزی که به روش استاد-شاگردی اقدام به مهارت آموزی به جوانان می‌کنند، با حضور حسین عرب اسدی، معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور، مهرداد عظیمی، رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و علی مشایخی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان شرقی اعطا شد.

حسین عرب اسدی، معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور در جریان سفر به تبریز از ظرفیت‌ها و فعالیت‌های اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای در استان بازدید کرده و در جریان مشکلات و مسائل آموزش فنی و حرفه‌ای در استان قرار گرفت. 

وی پس از بازدید از مرکز شماره سه فنی‌ و حرفه‌ای تبریز که یکی از مراکز تخصصی ارائه آموزش‌های فنی و مهندسی به خصوص به فارغ التحصیلان دانشگاهی کشور است، از بزرگترین مرکز سنجش صلاحیت حرفه‌ای کشور در شهرک یاغچیان تبریز نیز بازدید کرد. 

این مرکز که روز گذشته با حضور وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی افتتاح شده است، مرکزی تخصصی در زمینه سنجش آموزش‌های مهارتی و تعیین صلاحیت حرفه‌ای است. 

عرب اسدی در خلال بازدید از غرفه‌های محصولات و دستاوردهای آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای تبریز که در حاشیه این مرکز سنجش صلاحیت حرفه‌ای برپا شده است، مجوز “مشارکت در طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی” را با همراهی مهرداد عظیمی، رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به تعدادی از صنعتی تبریزی که زمینه ساز کسب تجربه و اشتغال تعدادی از جوانان شده‌اند، اعطا کرد.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « بازدید معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور از مرکز شماره ۳ فنی و حرفه‌ای تبریز  » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *