دهه فجر را برای جهاد تبیین غنیمت شماریم / اجرای 160 عنوان برنامه توسط جهاددانشگاهی فارس

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: دهه فجر را برای جهاد تبیین غنیمت شماریم / اجرای 160 عنوان برنامه توسط جهاددانشگاهی فارس

ایسنا/فارس رئیس جهاددانشگاهی فارس بر ضرورت استفاده از ظرفیت دهه فجر برای گسترش جهاد تبیین تأکید کرد و از برگزاری 160 عنوان برنامه به مناسبت این ایام توسط جهاددانشگاهی در سطح استان خبر داد.

امیرحسین استقلال امروز، 20 بهمن در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر، بزرگداشت و تکریم و برپایی باشکوه ایام‌الله را یک وظیفه همگانی  دانست و اظهار کرد: امروز که 45 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می‌گذرد، دشمن به طرق مختلف در تلاش است که این انقلاب را ناکارآمد معرفی کند.

وی افزود: همگی ما در قشر و صنفی وظیفه داریم که این انقلاب برخاسته از مردم و دستاوردهای آن را برای آحاد جامعه به‌خصوص جوانان، نوجوانان، دانش‌آموزان و دانشجویان به وسیله برنامه‌های جذاب و جدید به خوبی معرفی کنیم.

استقلال با یادآوری فرازهایی از بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص اهمیت جهاد تبیین که به عنوان یک فریضه برای همگان مورد تأکید قرار گرفته است، افزود: اگر نسل جوان با این دستاوردها آشنا شوند، دشمن به راحتی نمی‌تواند آنان را فریب دهد.

رئیس جهاددانشگاهی فارس دهه فجر را فرصت مناسبی برای جهاد تبیین و برپایی اردوهای راهیان پیشرفت و نشست‌های بصیرتی دانست و افزود: باید تلاش کنیم از تمام امکانات علمی و عملی خود برای این مهم استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی فارس نیز تلاش کرده است تا در این راستا اقداماتی انجام دهد، از برگزاری 160 عنوان برنامه به‌مناسبت ایام دهه فجر توسط این نهاد در سطح استان خبر داد و گفت: این برنامه‌ها هم در سطح شهرستان‌ها و هم در سطح دانشگاه‌های مختلف شیراز در حال اجرا هستند.

استقلال با تصریح اینکه جهاددانشگاهی فارس هر ساله حضور فعالی در کمیته دانشگاهی ستاد بزرگداشت دهه فجر استان دارد، افزود: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ما در این ایام برپایی اردوهای راهیان پیشرفت برای دانش‌آموزان است که در قالب این برنامه پژوهشگران ژنتیک جهاددانشگاهی فارس با حضور در مدارس به تشریح دستاوردها و افتخارات حوزه ژنتیک در دوران انقلاب اسلامی می‌پردازند.

رئیس جهاددانشگاهی فارس با تأکید بر اینکه قطعاً این اردوها همچنان هم برای دانش‌آموزان، دانشجویان و جامعه هدف ما بعد از دهه فجر هم ادامه خواهد داشت، برخی دیگر از برنامه‌های این نهاد را برشمرد و گفت: برپایی مراسم جشن، آذین‌بندی ساختمان‌ها و مراکز جهاددانشگاهی، برپایی مسابقه کتابخوانی و نقاشی برای خانواده کارکنان جهاددانشگاهی، پخش سرودهای انقلابی، تجدید میثاق با شهدا، حضور گسترده در نماز جمعه این هفته و همچنین راهپیمایی 22 بهمن از جمله این برنامه‌ها هستند.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « دهه فجر را برای جهاد تبیین غنیمت شماریم / اجرای 160 عنوان برنامه توسط جهاددانشگاهی فارس » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *