افزایش ظرفیت تصویربرداری MRI در تاکستان

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: افزایش ظرفیت تصویربرداری MRI در تاکستان

ایسنا/قزوین رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تاکستان در آیین بهره‌برداری از دستگاه جدید MRI بیمارستان شفا، گفت: با بهره‌برداری از این دستگاه، ظرفیت تصویربرداری MRI در شهرستان تاکستان به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت و دیگر نیازی به اعزام بیماران به سایر شهرستان‌ها نیست.

عسگر شریف‌زاده در آیین بهره‌برداری از دستگاه جدید MRI بیمارستان آموزشی و درمانی شفا در شهر تاکستان که شنبه ۲۱ بهمن برگزار شد، اظهار کرد: بهره‌برداری از این دستگاه، نقش بسزایی در افزایش سطح سلامت و درمان بیماران منطقه تاکستان و مناطق همجوار دارد، این دستگاه که‌ از پیشرفته‌ترین‌ دستگاه‌های MRI دنیا با برد و قابلیت تصویربرداری با کیفیت بالاست می‌تواند خدماتی بهتر به هم استانی‌های عزیز به ویژه در منطقه تاکستان داشته باشد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تاکستان  گفت: با بهره‌برداری از این دستگاه، ظرفیت تصویربرداری MRI در شهرستان تاکستان به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت و دیگر نیازی به اعزام بیماران به سایر شهرستان‌ها نیست.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: این دستگاه قادر به انجام انواع تصویربرداری‌های تخصصی از همه اندام‌های داخلی و بیرونی بدن است و تصویر برداری برای بیماران تا وزن ۱۵۰ کیلوگرم قابل انجام است.

شریف‌زاده در پایان ضمن تقدیر از همکاری مسؤلین استانی و شهرستانی و همراهی خیرین، بیان کرد: کمک خیرین نیکوکار شهرستان تاکستان همیشه پشتوانه حوزه درمان بوده و در این پروژه کمک خیرین بیش از ۲ میلیارد بوده است.

به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم، با حضور مسئولین، ساختمان و دستگاه جدید MRI مرکز آموزشی و درمانی بیمارستان شفا در تاکستان به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « افزایش ظرفیت تصویربرداری MRI در تاکستان » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *