اذعان ارتش اشغالگر به کشته شدن ۲ سرباز خود در خان یونس

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: اذعان ارتش اشغالگر به کشته شدن ۲ سرباز خود در خان یونس

ارتش رژیم صهیونیستی کشته شدن ۲ سرباز خود در نبردهای خان یونس در جنوب نوار غزه را تایید کرد.

به گزارش ایسنا، ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه یکشنبه به کشته شدن ۲ سرباز خود در نبردهای جنوب نوار غزه اعتراف کرد.

به گزارش رسانه‌های عبری، این ۲ سرباز عصر دیروز در خان یونس بر اثر شلیک موشک ضد تانک به ساختمانی که در آن بودند، کشته شدند.

این در حالی است که منابع رسانه‌ای عبری گزارش دادند که ارتش اشغالگر در معرض کمین‌ بزرگ و دقیق رزمندگان مقاومت فلسطین در خان یونس قرار گرفت که منجر به کشته شدن بیش از ۱۱ سرباز شد.

طبق گزارش شبکه تلویزیونی رژیم صهیونیستی ارتش اشغالگر «پس از قرار گرفتن در معرض کمین بسیار بزرگ در خان یونس» زمانی که درگیری‌ها بین مقاومت فلسطین و نیروهای اشغالگر در نوار غزه ادامه داشت، در وضعیت دشواری قرار گرفته بود.

رزمندگان فلسطینی اوایل بهمن ماه نیز ساختمان‌هایی را که سربازان صهیونیست در آن مستقر بودند با راکت هدف قرار دادند که منجر به فروریختن آن‌ها شد و ۲۴ نظامی اشغالگر در نتیجه ریزش ۲ ساختمان در مرکز غزه کشته شدند.

چند روز پیش نیز ارتش رژیم صهیونیستی از کشته شدن یک افسر ذخیره در صفوف خود در جریان نبردهای زمینی ادامه دار در شمال نوار غزه خبر داد که سمت معاونت فرماندهی گردان «۶۰۱» در تیپ ۴۰۱ در یگان مهندسی رزمی را بر عهده داشت.

رسانه‌های عبری همچنین از کشته شدن یک سرباز ذخیره بر اثر جراحات وارده در نوار غزه خبر دادند و افزودند که پس از مجروحیت، وی به یک «قارچ» جدی مبتلا شده بود.

اذعان به کشته شدن‌ها در صفوف اشغالگران در زمانی صورت می‌گیرد که مقاومت فلسطین همچنان به درگیری‌های شدید علیه ارتش اشغالگر در تمام جبهه‌های جنگ در نوار غزه ادامه می‌دهد.

​انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « اذعان ارتش اشغالگر به کشته شدن ۲ سرباز خود در خان یونس » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *