حمله مقاومت لبنان به ساختمان پلیس رژیم صهیونیستی در «کریات شمونا»

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: حمله مقاومت لبنان به ساختمان پلیس رژیم صهیونیستی در «کریات شمونا»

مقاومت لبنان اعلام کرد ساختمان پلیس رژیم صهیونیستی در «کریات شمونا» را با موشک هدف قرار داده است.

به گزارش ایسنا، مقاومت لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد: در راستای حمایت از ملت پایدار فلسطین و پشتیبانی از مقاومت جسور و در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به روستاهای جنوب لبنان و منازل غیرنظامیان به ویژه در روستای «طلوسه» مبارزان مقاومت ساختمان پلیس رژیم اشغالگر در شهرک «کریات شمونا» را با سلاح مناسب هدف قرار دادند.

منابع اعلام کرده‌اند ۲ موشک از لبنان به مرکز شهرک کریات شمونا شلیک شد.

در این راستا رئیس شورای محلی در کریات شمونا گفت: به ساکنان یادآوری می‌کنم که منطقه کریات شمونا خطرناک است و موشک‌هایی به اینجا شلیک می‌شود. برخی موشک‌ها شلیک می‌شوند بدون اینکه آژیر خطر به صدا درآید.

وی گفت: از ساکنان می‌خواهم این شهر را ترک کنند. از مجموع ۲۴ هزار ساکن این شهرک درحال حاضر ۳۰۰۰ نفر اینجا هستند.

به دنبال عملیات طوفان الاقصی توسط مقاومت فلسطین و آغاز تجاوزات رژیم اشغالگر به نوار غزه از هفتم اکتبر (۱۵ مهرماه)، مرزهای لبنان و سرزمین‌های اشغالی فلسطین نیز شاهد تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی است.

فرانسه و برخی کشورهای غربی برای حل و فصل درگیری میان حزب‌الله لبنان و رژیم صهیونیستی تلاش می‌کنند، اما حزب‌الله لبنان تأکید دارد تا قبل از توقف جنگ غزه هیچ صحبتی درباره حل و فصل نمی‌کند.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « حمله مقاومت لبنان به ساختمان پلیس رژیم صهیونیستی در «کریات شمونا» » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *