احداث ۹ واحد مسکن محرومین در بندرانزلی

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: احداث ۹ واحد مسکن محرومین در بندرانزلی

ایسنا/گیلان فرمانده سپاه ناحیه بندرانزلی گفت: به همت بسیج سازندگی ۹ واحد مسکن محرومین در این شهرستان در دست احداث است.

سرهنگ حمید جانباز در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در هفته بسیج سازندگی سال جاری اقدامات متعددی در شهرستان بندر انزلی انجام شد که از جمله آن می‌توان توزیع ۵۰۰ کمک بسته معیشتی به ارزش ۲۵۰ میلیون تومان را نام برد که به همت گروه‌های جهادی تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

احداث ۹ واحد مسکن محرومین در بندرانزلی

 وی با اشاره به اینکه با برگزاری اردوهای جهادی اقداماتی از جمله احداث مسکن محرومین، مرمت و رنگ‌آمیزی مساجد همچنین فعالیت‌های جهادی برای افزایش بهره‌وری کشت شالی در شهرستان بندرانزلی انجام شده، افزود: ۹ واحد مسکن محرومین در دست احداث است که بین ۴۰ تا ۱۰۰ پیشرفت فیزیکی دارند و پیش‌بینی می‌شود یکی از این واحدها سوم خرداد ماه سال جاری افتتاح مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

فرمانده سپاه ناحیه بندرانزلی با بیان اینکه روحیه و تفکر بسیجی دو مؤلفه خیلی مهم دارد، تصریح کرد: کار برای رضای خدا بدون هیچگونه چشم داشتی در بحث سازندگی، دفاع از کشور و انجام اقدامات فرهنگی در دستور کار بسیج است.

وی با اشاره به اینکه فعالان عرصه بسیج از مردم هستند و همه اقداماتشان برای ملت است، افزود: این تفکر و اقدامات نه فقط در هفته بسیج، بلکه در همه سال جاری و ساری است و مختص به یک مناسبت نیست.

جانباز تاکید کرد: در طول سال علاوه بر اقدامات سازندگی، برنامه‌های فرهنگی و قرآنی، گرامیداشت یاد و خاطره شهدا همچنین تمرینات نظامی برای آمادگی در دفاع از کشور در دستور کار قرار دارد.

فرمانده سپاه ناحیه بندرانزلی با تاکید بر اینکه بسیج هیچ وقت تسلیم موانع نمی‌شود و همواره برای برون رفت از محدودیت‌ها و بن‌بست‌ها تلاش می‌کند، تصریح کرد: نمونه بارز آن را در دوران دفاع مقدس همچنین حضور مخلصانه بسیجیان در دوران کرونا شاهد بودیم.

انتهای پیام

بروزترین اخبار مسکن و ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « احداث ۹ واحد مسکن محرومین در بندرانزلی » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *