انتقاد یزدی‌خواه از زیرسوال بردن دستاوردهای دولت سیزدهم

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: انتقاد یزدی‌خواه از زیرسوال بردن دستاوردهای دولت سیزدهم

نماینده تهران در مجلس در تذکری از زیرسوال بردن دستاوردهای دولت سیزدهم توسط وزرای دولت یازدهم و دوازدهم انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، علی یزدی‌خواه در جلسه علنی امروز مجلس در تذکری گفت: متاسفانه این روزها شاهد این هستیم که وزرای دولت یازدهم و دوازدهم در اظهارات سخیف و بی‌ادبانه، دستاوردهای دولت سیزدهم را زیر سوال می‌برند.

وی ادامه داد: در شرایطی که آقای سیف و آقای ظریف می‌گفتند که برجام هیچ دستاوردی برای کشور نداشته است اکنون وزرای دولت قبلی مدعی برخی موضوعات شده‌اند؛ آقای ظریف که ۱۰۰ سکه برای برجام پاداش گرفته، باید آن را به عنوان مطالبه بیت‌المال بازگرداند.

یزدی‌خواه همچنین بیان کرد: آقای آخوندی که زمانی ساخت مسکن مهر را مزخرف می‌دانست اکنون به مطالبه‌گر تبدیل شده و موضوع مسکن را تقصیر دولت سیزدهم می‌اندازد. چرا قوه قضاییه به اتهامات این افراد رسیدگی نمی‌کند؟ قوه قضاییه اگر با ۴ نفر از این مفسدان برخورد جدی کند آنها دیگر اینقدر شعور ملت را به بازی نمی‌گیرند.

وی در عین حال در تذکر دیگری گفت: چرا معلمانی که سال قبل بازنشسته شده‌اند، پاداششان را دریافت نمی‌کنند؟ چرا اضافه کاری آنها ۶ ماه است به تاخیر افتاده است؟ این در حالی است که مسئولین می‌گویند ۱۱۰ درصد تخصیص آموزش و پرورش صورت گرفته است.

انتهای پیام

بروزترین اخبار مسکن و ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « انتقاد یزدی‌خواه از زیرسوال بردن دستاوردهای دولت سیزدهم » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *