حضور حداکثری مردم در انتخابات به پشتوانه دغدغه رهبری بود

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: حضور حداکثری مردم در انتخابات به پشتوانه دغدغه رهبری بود

عضو جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: مقام معظم رهبری مغز نظام سیاسی و روح انقلاب اسلامی است و مردم باید آثار توصیه‌های رهبری به خصوص در حوزه‌های اقتصادی را هرچه سریعتر به چشم ببینند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدتقی رهبر در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به دغدغه رهبر انقلاب در زمینه ضرورت مشارکت حداکثر در انتخابات،‌ گفت: مردم وفادار ایران همیشه در میدان هستند و دغدغه و تاکید مقام معظم رهبری نیز  پشتوانه این حضور حداکثری است است.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری مغز نظام سیاسی و روح انقلاب اسلامی است. ایشان با فرامین و منویات‌شان خط سیر مسئوولان را تبیین می‌کنند و مسنوولان باید در چارچوب قانون اساسی و فرامین امام و رهبری به رفع مشکلات کشور و تامین مایحتاج مردم همت گمارند. در کشور محرم و نامحرم نداریم و مسوولان باید به مردم خدمت‌رسانی کنند. مردم باید آثار توصیه‌های رهبری را هر چه سریعتر به چشم خود ببینند.

رهبر ادامه داد: این مسئله وظیفه مسئوولان را بسیار سنگین می‌کند. آنان باید حقوق مردم را رعایت کنند. مسوولان سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، داخلی و خارجی باید خواسته‌های مردم که خواسته‌های نظام و انقلاب اسلامی است را د مدنظر داشته باشند و به آن‌ها عمل کنند. امام خمینی (ره) فرمود هیچ پیغمبری مردمی به خوبی مردم ایران نداشته است. حال که مردم تا این حد مقام منزلت دارند و هر زمان که نظام و رهبری خواسته‌اند، به میدان آمده و لبیک رهبری را گفته‌اند، حالا باید مشکلات و گرفتاری‌های آنان را رفع کرد.

عضو جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: مسئوولان باید تمام هم و غم‌شان را جمع کنند و با توکل بر خدا و همفکری و مشارکت کارشناسان خبره در حوزه‌های مختلف، همه تلاش‌شان را انجام دهند تا مشکلات مردم رفع شود. امنیت ایران خوب است اما خب سلامت و امنیت روان مردم به دلیل گرانی‌های آسیب دیده است. باید فکری عاجل و اساسی برای این مشکلات کرد. اگر مسوولان بتوانند از فشارهای اقتصادی در معیشت و مسکن و ازدواج مردم بکاهد، صداقت و وفاداری مسوولان به مردم ثابت خواهد شد.

انتهای پیام

بروزترین اخبار مسکن و ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « حضور حداکثری مردم در انتخابات به پشتوانه دغدغه رهبری بود » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *