تخفیفات ویژه حکمت کارت در جهاددانشگاهی خراسان جنوبی چیست؟ 

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: تخفیفات ویژه حکمت کارت در جهاددانشگاهی خراسان جنوبی چیست؟ 

ایسنا/خراسان جنوبی معاون آموزشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی از تخفیف ویژه خدمات مراکز آموزش‌های تخصصی این نهاد در قالب حکمت کارت خبر داد.

مجتبی ابراهیمی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با عنایت به انعقاد تفاهم نامه آموزشی فیمابین این نهاد و انستیتو ایزایران در خصوص اختصاص یارانه آموزشی، کارکنان نیروهای مسلح و خانواده‌های آنان می‌توانند از طریق حکمت کارت در قالب طرح خبرگان امید باقر العلوم(ع) با تخفیف ویژه از خدمات مراکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی بهره‌مند شوند.

وی با بیان اینکه در شرایط جدید، یارانه آموزشی دارندگان حکمت کارت برای شاغلین و بازنشستگان در تمامی دوره‌ها دو میلیون تومان در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: از مزایای این طرح ۱۰ درصد تخفیف، اختصاص ۵۰ درصد شهریه دوره بصورت یارانه، ارائه مدرک معتبر جهاد دانشگاهی در پایان دوره، امکان پرداخت اقساطی مابقی مبلغ (سهم خانوار) از طریق حکمت کارت در شش قسط است.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی بیان کرد: علاقه مندان می‌توانند به منظور استفاده از تسهیلات حکمت کارت با مراجعه به سایت tbao.ir و انتخاب طرح خبرگان امید و دوره آموزشی مورد نظر و انتخاب مرکز مورد نظر و همچنین تایید انستیتو ایزایران اقدام به ثبت نام کرده یا با مراجعه به مراکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی به نشانی خیابان پاسداران خیابان قدس شرقی، ساختمان مرکزی جهاد دانشگاهی و یا تماس با شماره‌های 32219001 و 32219021  از مزایای این طرح بهره مند شوند.

وی یادآور شد: افراد می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در قاینات نیز به آدرس خیابان امین زاده، امین زاده 4 مراجعه کرده و یا با شماره تماس 32524800 نسبت به تکمیل فرم ویژه دارندگان حکمت کارت اقدام کنند.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « تخفیفات ویژه حکمت کارت در جهاددانشگاهی خراسان جنوبی چیست؟  » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *