زاخارووا: مردم آمریکا و انگلیس درک کنند که غیرمستقیم به حامی تروریسم بین‌المللی تبدیل می‌شوند

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: زاخارووا: مردم آمریکا و انگلیس درک کنند که غیرمستقیم به حامی تروریسم بین‌المللی تبدیل می‌شوند

سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت که «رژیم زلنسکی از پذیرش علنی مسئولیت اعمالی با ماهیت تروریستی رویگردان نیست، زیرا مطمئنا از جانب جهان به اصطلاح “متمدن”غرب محکوم نخواهد شد.»

به گزارش ایسنا، ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت: رئیس وزارت توسعه دیجیتال اوکراین نه تنها دخالت کی‌یف در حملات پهپادی به کریمه و مسکو را تأیید کرد، بلکه وعده داد که این کار ادامه یافته و تعداد آنها رشد خواهد کرد.

این مسوول روس افزود: من از آمریکایی‌ها سؤال دارم، نه فقط از وزارت امور خارجه و کاخ سفید، بلکه از آمریکایی‌های معمولی؛ آیا شما حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر در منهتن در سال ۲۰۰۱ را فراموش کرده‌اید؟

زاخارووا گفت: این به معنای واقعی کلمه به عنوان اعلامیه جنگ علیه واشنگتن بود. پس از آن، ایالات متحده به طور کلی سیاست بین‌المللی خود را اصلاح کرد و علاوه بر این چندین عملیات در خارج از این کشور آغاز شد تا حد امکان حملات تروریستی به خاک آمریکا هم از بین برود. علاوه بر این، روسیه اولین کسی بود که پیشنهاد کمک به ایالات متحده را داده و کمک‌های لازم را در مبارزه با تروریسم ارائه داد.

سخنگوی وزارت خارجه روسیه افزود: من سؤالی از شهروندان آمریکایی دارم؛ چطور می‌شود پهپادهایی که به سمت ساختمان‌های مسکونی، مراکز اداری و زیرساخت‌های غیرنظامی فرستاده می‌شوند، با آنچه شهروندان آمریکایی در سال ۲۰۰۱ از سر گذراندند، متفاوت شده است؟ مقیاس؟ آیا منتظر مقیاس هستید؟ یا آیا به این تصور اساسی باز خواهید گشت که هیچ توجیهی وجود ندارد، چه رسد به حمایت از تروریسم بین‌المللی؟

او گفت: بگذارید به آمریکایی‌های معمولی یادآوری کنم که هر آنچه اکنون اتفاق می‌افتد، این حملات بسیار تروریستی به زیرساخت‌های غیرنظامی توسط پهپادهای رژیم کی‌یف، هزینه‌اش توسط ایالات متحده و انگلیس، دو متحد اوکراین پرداخت می‌شود. در حقیقت، واشنگتن و لندن همه چیز را از جیب مالیات‌دهندگان خود می‌پردازند. مردم ایالات متحده و انگلیس باید درک کنند که آنها ناخواسته در شرایطی قرار می‌گیرند که هرچند نه به طور مستقیم، بلکه به طور غیرمستقیم، به حامی تروریسم بین‌المللی تبدیل می‌شوند.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « زاخارووا: مردم آمریکا و انگلیس درک کنند که غیرمستقیم به حامی تروریسم بین‌المللی تبدیل می‌شوند » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *