بخشی از پروژه‌های آموزش و پرورش بهار مهر ماه امسال افتتاح می‌شود

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: بخشی از پروژه‌های آموزش و پرورش بهار مهر ماه امسال افتتاح می‌شود

ایسنا/همدان فرماندار بهار از افتتاح برخی از پروژه‌های آموزش و پرورش این شهرستان در مهر ماه امسال خبر داد.

مجتبی فیض‌اللهی شنبه ۷ مرداد در حاشیه بازید از پروژه‌های آموزش و پرورش شهرستان بهار در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با پیگیری های انجام شده، از بودجه ملی و استانی و سفر ریاست جمهوری، اعتباراتی تخصیص یافته تا بخش عمده ای از پروژه‌های نوسازی را در مهرماه افتتاح کنیم.

وی با بیان اینکه تراکم دانش آموزان در مدارس شهرستان بالا بوده و ساخت مدارس جدید و توسعه فضاهای آموزشی از نقش مؤثری در کاهش تراکم مدارس بهار برخوردار خواهد بود، افزود: در سطح شهرستان مدارس فرسوده وجود دارد که نیاز به نوسازی دارند و تسریع در اجرای پروژه های آموزشی ضروری است در ضمن در اعتبارات امسال توجه خاصی به پروژه های آموزش و پرورش شهرستان خواهیم داشت.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بهار هم از پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصدی پروژه ساختمان اداری آموزش و پرورش این شهرستان خبر داد و گفت: پروژه ساختمان اداری آموزش و پرورش شهرستان در سه طبقه از محل خیری با ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دست احداث بوده و این طرح در حال حاضر برای تکمیل به ۱۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

حسین فیض‌اللهی افزود: شهرک فرهنگیان شهر بهار با توجه به جمعیت بالای دانش‌ آموزی این منطقه تنها دارای یک آموزشگاه بوده که در این آموزشگاه در دو شیفت صبح و بعدازظهر ۸۰۰ دانش آموز در حال تحصیل هستند.

وی با اشاره به تراکم بالای دانش آموزی مدرسه شهرک فرهنگیان  شهر بهار، خاطرنشان کرد: با توجه به تراکم دانش آموزی شهرک‌فرهنگیان سه سال پیش احداث پروژه مدرسه ۱۲ کلاسه در این شهرک آغاز شده که هنوز در مرحله فونداسیون است.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بهار با تأکید بر ضرورت تسریع در روند تکمیل این پروژه تصریح کرد: تکمیل این پروژه از محل بنیاد برکت یکی از تدابیر برای اتمام این پروژه می‌تواند باشد.

وی در پایان از پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصدی پروژه مدرسه ۱۴ کلاسه نیمه تکمیل شهید علیزاده شهر بهار خبر و گفت: برای تکمیل این پروژه پیگیری و در نظرگرفتن اعتبارات لازم از محل اعتبارات ملی و خیری ضروری است.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « بخشی از پروژه‌های آموزش و پرورش بهار مهر ماه امسال افتتاح می‌شود » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *