افتتاح ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد با حضور رئیس‌جمهوری

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: افتتاح ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد با حضور رئیس‌جمهوری

ایسنا/لرستان معاون وزیر راه و شهرسازی از افتتاح ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد با حضور رئیس‌جمهوری خبر داد.

علی نبیان هشتم مردادماه در جریان بازدید از ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در دور اول سفر هیات دولت به لرستان، برای اتمام پروژه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد، اعتباری تامین شد.

وی ادامه داد: از روزی که این اعتبار تخصیص داده شد سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی وزارت راه و شهرسازی تلاش کرد و در این راستا جلسات مستمری با تلاش وزری راه و شهرسازی و مسئولین استانی برگزار شد تا بتوانیم دغدغه دولت سیزدهم که تکمیل این پروژه بود به نتیجه برسانیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: این پروژه در حال حاضر پیشرفت فیزیکی کامل را دارد و با همکاری استاندار لرستان در حال برنامه‌ریزی و مهیاکردن مقدمات افتتاح آن هستیم.

نبیان با بیان اینکه با حضور رئیس‌جمهور در لرستان این پروژه افتتاح خواهد شد، افزود: تمام تلاش این است که بتوانیم این پروژه را برای ورزشکاران لرستانی آماده کنیم و زیرساخت‌ها و تاسیسات خدماتی آن توسط دستگاه‌های خدماتی استان تامین شده و مسیر مواصلاتی دسترسی به این ورزشگاه نیز توسط راه و شهرسازی و راهداری در حال پیگیری است تا ظرف ۱.۵ ماه راه دسترسی و چمن آن آماده شود.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی با بیان اینکه بخشی از منابع مورد نیاز این پروژه اوایل سال ۱۴۰۲ تامین شده است، بیان کرد: دولت سیزدهم تمام منابع آن را تامین کرده و دغدغه‌ای از باب اعتبارات مورد نیاز این ورزشگاه را نداریم.

وی گفت: پس از سالیان طولانی و با همت دولت سیزدهم این پروژه به مرحله افتتاح خواهد رسید.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « افتتاح ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد با حضور رئیس‌جمهوری » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *