۲ پروژه تأمین آب در قروه با هزینه ۱۵۰ میلیارد ریال اجرا شد

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: ۲ پروژه تأمین آب در قروه با هزینه ۱۵۰ میلیارد ریال اجرا شد

ایسنا/کردستان مدیرعامل شرکت آبفا کردستان گفت: ۲ پروژه تامین آب شهر قروه از طریق چاه دیوزند با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال و آبرسانی به شهر مالوجه و روستاهای طوغان و قزلجه کند با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال در شهرستان قروه اجرا شده است.

 محمد فرهاد در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: پروژه آبرسانی به شهر مالوجه و روستاهای طوغان و قزلجه کند با هدف تامین پایدار آب شرب، شامل ۱۵ کیلومتر خط انتقال پلی اتیلن، مخزن بتنی ۱۰۰۰ مترمکعبی و ۲ حلقه چاه انجام شد.

وی افزود: این پروژه با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات طرح محرومیت زدایی اجرا شده است.

مهندس فرهاد افزود: همچنین پروژه تامین آب شهر قروه از چاه دیوزند و احداث ساختمان سرچاهی با هدف آبرسانی به شهر قروه و بهره مندی ۱۲۰۰۰ نفر از آب شرب با ظرفیت ۳۰ لیتر در ثانیه به بهره برداری رسید. 

مدیرعامل شرکت آبفا کردستان در ادامه گفت: تامین اعتبار این پروژه از محل طرح ملی تنش و طرح استانی آبرسانی تک روستایی به شهرستان قروه با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال اجرا و در آن ۱.۵ کیلومتر خط انتقال و یک حلقه چاه با آبدهی ۳۰ لیتر بر ثانیه با نصب پمپ و شیرآلات و برق رسانی اجرا شده است.

انتهای پیام 

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « ۲ پروژه تأمین آب در قروه با هزینه ۱۵۰ میلیارد ریال اجرا شد » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *