ساختمان مسکونی در فریمان طعمه آتش‌ شد

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: ساختمان مسکونی در فریمان طعمه آتش‌ شد

ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره آتش‌نشانی و خدمات ایمنی فریمان گفت: یک ساختمان مسکونی در منطقه فریمان طعمه آتش‌ شد و خسارت مالی زیادی برجای ماند. 

محمد حسن نیکومنش در تشریح حزئیات این حادثه به ایسنا افزود: طی تماس با سامانه ۱۲ آتش نشانی در ساعت ۲۰ و ۴۲ دقیقه شب گذشته مبنی بر حریق یک منزل مسکونی واقع در خیابان جامی شرقی بلافاصله نیروها به محل اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه برای اطفاء این حریق خودروی سنگین ایستگاه مرکزی با دو مأمور به محل حادثه اعزام شدند، خاطرنشان کرد: پس از رسیدن به محل حادثه نیروها شروع به اطفا حریق منزل مسکونی کردند.

 نیکومنش با بیان اینکه پس از ۳۰ دقیقه تلاش نیروهای آتش‌نشانی حریق به صورت کامل خاموش و از گسترش آن جلوگیری به عمل آمد، افزود: خوشبختانه در این حادثه کسی آسیب ندیده است.

وی در خصوص علت این حادثه گفت: با توجه به اینکه در اتاقی که حریق اتفاق افتاد هیچ‌گونه سیم‌کشی، شعله، گاز کشی و وسیله‌ای که باعث آتش‌سوزی شود وجود نداشته است حریق عمدی گزارش می‌شود.

رئیس اداره آتش‌نشانی و خدمات ایمنی فریمان خاطرنشان کرد: باوجود اینکه بر اساس اظهارات صاحبخانه وی احتمالاً دشمن داشته و نیز تهدید به آتش زدن منزلش شده بود، اما دلیل اصلی آتش سوزی هنوز در دست بررسی است.

شهرستان فریمان در فاصله ۸۷ کیلومتری جنوب غرب مشهد قرار دارد.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « ساختمان مسکونی در فریمان طعمه آتش‌ شد » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *