دریافت وام خوداشتغالی توسط ۲٠٠ نفر در آذربایجان غربی

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: دریافت وام خوداشتغالی توسط ۲٠٠ نفر در آذربایجان غربی

ایسنا/آذربایجان غربی مسئول بسیج سازندگی سپاه ارومیه گفت: در سالجاری ۳۰۰میلیارد تومان برای امر اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی استان جذب شده که در قالب جذب این اعتبارات ۲۰۰ نفر وام خود اشتغالی دریافت کرده اند.

سرهنگ اسلام نام آور ۱۸ مردادماه در حاشیه بازدید خبرنگاران از واحدهای تولیدی، فرهنگی و عمرانی سپاه ارومیه اظهار کرد: این تسهیلات در بخش های مختلف خیاطی، قالی بافی، گلدوزی، دامداری، گیاهان دارویی وکشاورزی پرداخت می شود.

سرهنگ نام آور تصریح کرد: گروه های جهادی در ارومیه بیشتر در حوزه عمران ازجمله ساختمان سازی وجاده سازی کار می کنند.

وی با تاکید به اینکه یکی از اقدامات سپاه ، محرومیت زدایی و احداث درمانگاه در مناطق محروم است، خاطرنشان کرد: احداث درمانگاه بوعلی سینا در منطقه کوی سالار ارومیه یکی از این پروژه هایی است که ۵۰ هزار نفر از مردم حاشیه نشین را پوشش می دهد و دارای پزشکان عمومی و متخصص و دندان پزشکی است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ارومیه یاد آور شد: یکی از اولویت های سپاه استعدادیابی نوجوانان و جوانان در حوزه ورزش است که در این راستا مجموعه ورزشی ۹ دی با هدف استعدادیابی در رشته های مختلف ورزشی به خصوص والیبال تاسیس شده است.

وی ادامه داد: ۴ مرکز مشاوره در استان و یک مرکز در ارومیه در مناطق حاشیه نشین با ۲۸ گروه روانشناس فعالیت دارند.

سرهنگ نام آور تصریح کرد: مراکز مشاوره در راستای محرومیت زدایی و کمک به قشر آسیب پذیر جامعه انواع مشاوره های فردی، گروهی، تحصیلی، اشتغال و پیشگیری از اعتیاد و ترک اعتیاد را انجام می دهد.

به گزارش ایسنا، در ادامه خبرنگاران از  مجموعه ورزشی ۹دی سپاه، دارالقرآن و مرکز مشاوره معاونت اجتماعی ناحیه مقاومت سپاه ارومیه، بهسازی جاده روستای آغچه قعله ارومیه بازدید کردند.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « دریافت وام خوداشتغالی توسط ۲٠٠ نفر در آذربایجان غربی » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *