کلنگ احداث شعبه تامین اجتماعی صومعه سرا زده شد

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: کلنگ احداث شعبه تامین اجتماعی صومعه سرا زده شد

ایسنا/گیلان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کلنگ احداث ساختمان شعبه و درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان صومعه سرا را بر زمین زد.

سید صولت مرتضوی امروز پنجشنبه (۱۹ مرداد) در حاشیه مراسم کلنگ زنی احداث شعبه و درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان صومعه سرا و بازدید از مجموعه ورزشی کارگران شهرستان صومعه سرا، با بیان اینکه کارهای بزرگی در حوزه اشتغال استان گیلان انجام شده است، اظهار کرد: نرخ بیکاری ۶.۲ درصدی، گیلان را از سایر استان ها متمایز کرده است.

وی با تاکید بر لزوم پیگیری برنامه های دولت جهت تداوم سیر نزولی نرخ بیکاری در استان گیلان، افزود: گیلان ظرفیت های فراوانی دارد و می تواند سهم قابل توجهی از تولید ناخالص داخلی داشته باشد و بخشی از مشکل اشتغال کشور را حل کند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با بیان اینکه عملیات اجرایی شعبه تامین اجتماعی و درمانگاه آن در صومعه سرا به تعویق افتاده بود، گفت: با تمهیدات انجام شده از سوی سازمان تامین اجتماعی، در سریع ترین زمان ممکن شاهد به بار نشستن این پروژه خواهیم بود.

مرتضوی در ادامه خواستار فعال شدن بیش از پیش مجموعه های ورزشی شد و اضافه کرد: مشکلات باشگاه ها و مجموعه های ورزشی را باید برطرف کنیم و نگاه درآمدزایی نداشته باشیم، زیرا جوانان باید از این فضاها استفاده کنند.

اسدالله عباسی، استاندار گیلان نیز، با بیان اینکه عملیات اجرایی پروژه شعبه تامین اجتماعی صومعه سرا به صورت جهادی آغاز شده است، خاطرنشان کرد: امیدواریم تا هفته دولت شاهد پیشرفت کار باشیم.

وی با بیان اینکه تجهیزات مورد نیاز کانون بازنشستگان استان باید تامین شود، گفت: ورزش کارگری فعال شده و جایگاه خوبی پیدا کرده لذا با همکاری اداره کل ورزش و جوانان در بخش ها و دهستان ها و روستاها، از مجموعه های ورزشی حمایت شود و سالن ها خالی نماند.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « کلنگ احداث شعبه تامین اجتماعی صومعه سرا زده شد » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *