افتتاح مرکز آموزش بهورزی جیرفت با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد ریال

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: افتتاح مرکز آموزش بهورزی جیرفت با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد ریال

ایسنا/کرمان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از افتتاح ساختمان مرکز آموزش بهورزی و باز آموزی سلامت شهید مدافع سلامت ناصر رئیسی در شهرستان جیرفت با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد ریال خبر داد.

دکتر علی اصغر خیرخواه بعد از ظهر امروز ۲۶ مردادماه در آیین بهره‌برداری از ساختمان مرکز آموزش بهورزی جیرفت با حضور وزیر بهداشت و مسئولان محلی گفت: این مرکز در سه طبقه با اعتبار ۱۳۰ میلیارد ریال احداث و با هزینه ۲۷ میلیارد ریال تجهیز شده که در حال حاضر ۱۶ بهورز در این مرکز مشغول به تحصیل هستند.

وی با اشاره به تاثیرگذاری بهورزان در ارتقاء سطح بهداشت و درمان افزود: شهرستان‌های جیرفت، کهنوج و رودبار جنوب مرکز آموزش بهورزی دارند و  پیش از این در مرکز بهداشت شهرستان جیرفت طی ۲۹ دوره آموزش بهورزی بیش از ۵۰۰ بهورز آموزش دیده و در روستاها به مردم خدمت ارائه می‌کنند.

خیرخواه بر لزوم تامین زیرساخت های لازم در راستای آموزش بهتر بهورزان تاکید کرد و گفت: قبل از افتتاح این مرکز، خوابگاهی برای بهورزان نداشتیم که خوشبختانه این ساختمان دارای خوابگاه‌ برای دختران بهورز نیز هست.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت افزود: از مهرماه سال جاری دانش‌آموزان بهورزی از مرکز بهداشت جیرفت و شبکه‌ بهداشت عنبرآباد به مدت دو سال آموزش را در این مرکز آغاز می‌کنند.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « افتتاح مرکز آموزش بهورزی جیرفت با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد ریال » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *