باشگاه دسته دومی فوتبال آینده سازان اردبیل، رسماً شروع به کار کرد

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: باشگاه دسته دومی فوتبال آینده سازان اردبیل، رسماً شروع به کار کرد

ایسنا/اردبیل طی مراسمی و با حضور مسئولان ورزش استان و شهرستان اردبیل، رئیس هیات فوتبال استان، پیشکسوتان و مربیان فوتبال، هیات مدیره و اعضای باشگاه فرهنگی ورزشی آینده سازان اردبیل، ساختمان اداری این باشگاه افتتاح شد.

علی دادگر، مالک و بنیانگذار موسسه و باشگاه فرهنگی ورزشی آینده سازان ایران دوم شهریور در این جلسه بیان کرد: اردبیل با اسطوره هایی چون دایی، انصاری فرد، قلیزاده، مرحومین بایرامی و عروجی و خیل عظیم بازیکنان با استعداد خود، لایق این سطح فوتبال نیست و باید به قطب فوتبال کشور تبدیل شود.

وی افزود: با خرید امتیاز تیم دسته دومی «ایمان سبز» شیراز و انتقال آن به استان اردبیل، نیتی جز خدمت نداریم و انتخاب کادر مدیریتی و فنی بومی و تاکید بر بستن غالب تیم از بازیکنان بومی و همچنین تعیین آقای حسین خطیبی از اسطوره های فوتبال آذربایجان، بعنوان سرمربی، موید این مطلب است.

دادگر اظهار کرد: بر کار اصولی و منطبق بر قانون تاکید داریم و تاکنون هم بر همین منوال حرکت کرده ایم. قدوم صاحب نظران، پیشکسوتان و بزرگان فوتبال اردبیل را ارج می نهیم و دست همکاری و کمک به سوی تک تک این عزیزان دراز می کنیم. علاوه بر تیم اصلی، بزودی تیمهای پایه باشگاه هم ایجاد خواهد شد.

مالک و بنیانگذار موسسه و باشگاه فرهنگی ورزشی آینده سازان ایران گفت: از همراهی صمیمانه امام جمعه محبوب اردبیل، استاندار معزز، سرپرست محترم اداره کل ورزش و جوانان، رئیس محترم هیات فوتبال استان و کلیه کسانیکه در انتقال و حمایت از این باشگاه، سنگ تمام گذاشتند سپاسگزارم.

آقای بهتاج بعنوان مدیرعامل، آقایان محمدی دوست، آستانی، اسدی و هوشمندی بعنوان اعضای هیات مدیره و آقایان صباغی (معاون ورزشی و فنی) و دروگر (معاون اداری و مالی و پشتیبانی) در باشگاه فعال خواهند بود که همگی از سرمایه های ورزش استان هستند.

اکبر ورودی، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل نیز در این جلسه گفت: قول آقای استاندار در احیای فوتبال باشگاهی در اردبیل تحقق یافت.

ایوب بهتاج، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی آینده سازان اردبیل نیز در این جلسه بیان کرد: بعنوان یک شهروند ورزشی، قدردان آقای دکتر دادگر بابت انتقال این امتیاز ارزشمند به اردبیل هستیم.

بهتاج تصریح کرد: اردبیل معدن استعداد است و این استعدادها، نیازمند توجه و حمایت بخش خصوصی است و انتقال امتیاز لیگ دسته دوم به اردبیل، اولین قدم در این راه است.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی آینده سازان اردبیل اظهار کرد: مراحل پایانی تست گیری داخل استان را می گذرانیم و از هفته آینده بازیکنان بومی شاغل در لیگ های کشوری و همچنین بازیکنان شایسته غیربومی جهت تقویت تیم، به تمرینات اضافه خواهند شد.

بهتاج افزود: ساختار مدیریتی باشگاه کلا بومی و اولویت ما در جذب مربیان و بازیکنان، بومی گرایی است و خلأهای خود را با بازیکنان رزومه دار و شایسته خارج از استان پر خواهیم کرد.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « باشگاه دسته دومی فوتبال آینده سازان اردبیل، رسماً شروع به کار کرد » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *