افتتاح و کلنگ زنی ۵۲پروژه کشاورزی در کهگیلویه و بویراحمد طی هفته دولت

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: افتتاح و کلنگ زنی ۵۲پروژه کشاورزی در کهگیلویه و بویراحمد طی هفته دولت

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح و کلنگ زنی ۵۲ پروژه مهم بخش کشاورزی در این استان طی هفته دولت خبر داد.

سید علی معتمدی‌پور در حاشیه بازدید از طرح آبیاری تحت فشار باغات کاکان شهرستان بویراحمد با بیان اینکه از این میزان هفت طرح کلنگ‌زنی و مابقی افتتاح و تحویل مردم و کشاورزان داده می‌شوند، اظهار کرد: بیشترین طرح‌های افتتاحی در هفته دولت مربوط به بخش آب و خاک و امور فنی و مهندسی است به طوری که در این بخش ۲۲ طرح به طور کامل افتتاح و کلنگ سه طرح دیگر به زمین زده می‌شود.

وی با بیان اینکه نگاه مدیریتی این سازمان روی افتتاح طرح‌های نیمه‌تمام و بر زمین مانده است، اظهارکرد: ترکیب ۴۵ طرح افتتاحی و هفت طرح کلنگ‌زنی نمایانگر چنین رویکردی در مدیریت بخش کشاورزی است البته بخش زیادی از طرح‌های افتتاحی نیز طرح‌هایی هستند که در همین دولت کلنگ زنی شدند و در این هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در بخش صنایع تبدیلی و تکمیلی نیز ۹ طرح مهم داریم که همگی افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسند.

معتمدی پور تعداد طرح‌های افتتاحی بخش دام و طیور را هشت مورد خواند و تصریح کرد: در بخش بهبود تولیدات گیاهی نیز هست طرح مهم داریم که چهار طرح افتتاح و چهار طرح نیز کلنگ‌زنی می‌شوند.

وی همچنین از افتتاح عملیات زیرساخت‌های دو شهرک گلخانه‌ای در هفته دولت خبر داد و عنوان کرد: اشتغال‌زایی ناشی از اجرای این طرح‌ها ۸۷۸ نفر است که ۷۸۳ نفر آن در طرح‌های افتتاحی هفته دولت صاحب شغل و کسب و کار می‌شوند.

انتهای پیام

بروزترین اخبار حوزه مهندسی را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « افتتاح و کلنگ زنی ۵۲پروژه کشاورزی در کهگیلویه و بویراحمد طی هفته دولت » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *