تیراندازی در کارولینای آمریکا؛ دستگیری دانشجویی که استادش را کشت

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: تیراندازی در کارولینای آمریکا؛ دستگیری دانشجویی که استادش را کشت

پلیس ایالتی آمریکا اعلام کرد: عامل تیراندازیِ عصر دوشنبه در محوطه دانشگاه «کارولینای شمالی» که منجر به مرگ یکی از اعضای هیأت علمی این دانشگاه شد، شناسایی و بازداشت شده است.

به گزارش ایسنا به نقل از یورونیوز، مهاجم که یکی از دانشجویان فارغ‌التحصیل این دانشگاه بوده وارد ساختمان شده، به مشاور دانشکده خود شلیک کرده و به سرعت آنجا را ترک کرده است.

هویت این فرد «تایلی چی»، ۳۴ ساله معرفی شده که اکنون در بازداشت است و به قتل درجه یک متهم شده است.

رئیس پلیس ایالت کارولینای شمالی می‌گوید که تایلی چی را دو ساعت پس از وقوع این حادثه، بدون زور در محله‌ای مسکونی در نزدیکی محوطه دانشگاه دستگیر کرده‌اند و اکنون بازرسان در تلاش برای کشف انگیزه او هستند.

مسئولان دانشگاه اعلام کردند قرار است بعد از ظهر امروز (چهارشنبه)، برج ناقوس این دانشگاه به احترام استاد کشته شده به صدا درآید و دانشجویان نیز یک دقیقه سکوت کنند. کلاس‌های این دانشگاه نیز تا پنج‌شنبه تعطیل هستند.

قاضی این پرونده دستور داده است که تایلی چی بدون قید وثیقه در زندان بماند و دادگاه بعدی او برای ۱۸ سپتامبر (ماه آینده) تعیین شده است.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « تیراندازی در کارولینای آمریکا؛ دستگیری دانشجویی که استادش را کشت » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *