بهره برداری از پروژه‌های عمرانی و زیرساختی دولت در سرخ‌رود

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: بهره برداری از پروژه‌های عمرانی و زیرساختی دولت در سرخ‌رود

ایسنا/مازندران همزمان با گرامیداشت هفته دولت پروژه عمرانی ساختمان دهیاری، دکل مخابراتی و آب شرب روستای عبداله‌آباد شهر سرخ‌رود در هفته دولت به بهره‌برداری رسید.

روح‌الله علیزاده فرماندار محمودآباد امروز در آیین افتتاح پروژه‌های روستای عبداله‌آباد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این شهرستان اظهار کرد : پروژه‎‌های عمرانی زیادی در شهرستان محمودآباد متروکه مانده بود که با تلاش مجموعه مدیران به بهره‌برداری رسید.

وی در خصوص افتتاح سد لاستیکی سرخ‌رود بعد از چندین سال که مطالبه مردم است، افزود: با همت مسئولین و مردم این سد آب‌گیری و به بهره‌برداری رسیده است.

بهره برداری از پروژه‌های عمرانی و زیرساختی دولت در سرخ‌رود

فرماندار محمودآباد تصریح کرد: به‌عنوان فرزند این شهر، مطالبه و دغدغه مردم، دغدغه من است و مناطق شناسایی و پیگیری خواهد شد.

علیزاده یادآور شد: پروژه‌ها در بخش سرخ‌رود و شهرستان پیگیری می‌شود تا در پیک مسافر نیز مشکل خاصی نداشته باشیم.

بهره برداری از پروژه‌های عمرانی و زیرساختی دولت در سرخ‌رود

 افتتاح ۳ پروژه عمرانی روستای عبداله‌آباد شهر سرخ‌رود

امین رنجکش با اشاره به اینکه امسال روند انجام پروژه‌های عمرانی سرعت بیشتری گرفته، تصریح کرد : در روستای عبداله آباد ۳ پروژه ساختمان دهیاری، دکل مخابراتی و چاه آب شرب با پیگیری جدی دهیاری روستا در هفته دولت با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

وی ادامه داد : امروزه کسانی از خودشان اثری به یادگار می‌گذارند که در حیطه جغرافیایی خود تاثیرگذار باشند و مردم هم از برکت این پروژه‌ها بهره‌مند می‌شوند.

بهره برداری از پروژه‌های عمرانی و زیرساختی دولت در سرخ‌رود

افتتاح دکل مخابراتی BTS همراه اول روستای عبداله‌آباد سرخ رود

 رییس اداره مخابرات شهرستان محمودآباد گفت: دکل مخابراتی BTS همراه اول روستای عبداله‌آباد به‌همت مسئولان شهرستان و استان با اعتبار ۶ میلیارد تومان در هفته دولت به بهره برداری رسید .

مهدی خاکپور در آیین افتتاح این پروژه اظهار کرد : این پروژه با تلاش دهیاری و شورای اسلامی روستا و پیگیری مسئولان شهرستان و بخش به مرحله بهره‌برداری رسید.

بهره برداری از پروژه‌های عمرانی و زیرساختی دولت در سرخ‌رود

وی تصریح کرد: مشکل اصلی راه‌اندازی دکل در این منطقه هزینه برق بود که هماهنگی مسئولان شهرستان مجدد شروع و کار کابل‌کشی آن انجام شد.

رییس اداره مخابرات شهرستان محمودآباد خاطرنشان کرد: درصدد راه‌اندازی سایت‌ها در روستاهای شهرستان هستیم تا مردم با مشکل نصب آنتن رو به رو نباشند و سایت این منطقه در حال حاضر ۴Gشده است.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « بهره برداری از پروژه‌های عمرانی و زیرساختی دولت در سرخ‌رود » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *