افتتاح بخش پست پارتوم بلوک زایمانی بیمارستان امام علی (ع) چابهار

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: افتتاح بخش پست پارتوم بلوک زایمانی بیمارستان امام علی (ع) چابهار

ایسنا/سیستان و بلوچستان با حضور نماینده مردم حوزه چابهار در مجلس شورای اسلامی و مدیران سازمان و شهرستان امروز بکشنبه بخش پست پارتوم بلوک زایمانی حضرت زینب (س) بیمارستان امام علی (ع) افتتاح شد.

بخش پست پارتوم بلوک زایمانی حضرت زینب (س) بیمارستان امام علی با حضور نماینده مردم حوزه انتخابیه چابهار، معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی، مدیر غذا و دارو سازمان منطقه آزاد، اعضای شورای شهرستان و مدیران واحد های تابعه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر افتتاح شد.

عملیات ساختمانی و تجهیزات بلوک زایمانی LDR حضرت زینب (س) بیمارستان امام علی علیه السلام چابهار (پست پارتوم) بیش از یک سال قبل تامین شده بود، اما به علت عدم سیستم سرمایش مناسب امکان بهره بردای از این بخش وجود نداشت، با تامین سیستم سرمایش این بخش از محل تفاهم نامه منعقده سازمان منطقه آزاد با بیمارستان به مبلغ ۵.۲ میلیارد تومانی سیستم سرمایش توسط سازمان منطقه آزاد چابهار خریداری و تحویل بیمارستان گردید.

با نصب این سیستم امروز این بخش به بهره برداری رسید که می تواند خدمات بسیار مطلوبی را بصورت استاندارد به مراجعین ارائه نماید.

معین‌الدین سعیدی نماینده منتخب مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی در این مراسم از سازمان منطقه آزاد و دانشگاه علوم پزشکی بابت تعامل دوجانبه و همچنین حمایت و کمک این سازمان در خصوص تامین و حل مشکل بیمارستان و بخش های آن به صورت ویژه تقدیر و تشکر نمود.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « افتتاح بخش پست پارتوم بلوک زایمانی بیمارستان امام علی (ع) چابهار » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *