محکومیت یک شرکت راه و ساختمان برای عرضه خارج از شبکه سوخت در قم

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: محکومیت یک شرکت راه و ساختمان برای عرضه خارج از شبکه سوخت در قم

ایسنا/قم مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم، گفت: یک شرکت راه و ساختمان به اتهام عرضه ۳۰ هزار لیتر گازوئیل خارج از شبکه توزیع به پرداخت ۶۳ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.

مهدی ریاضی طی سخنانی گفت: پرونده عرضه خارج از شبکه ۳۰ هزار لیتر سوخت از نوع گازوئیل به ارزش هفت میلیارد ریال توسط یک شرکت راه و ساختمان در شعبه سوم تعزیرات حکومتی استان قم رسیدگی شد.

به گزارش و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم، مدیرکل تعزیرات استان قم افزود: شعبه پس از دریافت دفاعیات به دلیل ارائه نکردن مدارک لازم، اتهام انتسابی را محرز اعلام و شرکت متخلف را علاوه بر ضبط کالا و تعلیق فعالیت شرکت متخلف به مدت یک سال، به پرداخت ۶۳ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم کرد.

ریاضی تصریح: کارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم در بازبینی و بررسی دوربین‌های این شرکت فاقد فعالیت، به سوء استفاده از این مقدار سوخت یارانه‌ای تخصیص یافته جهت استفاده در امور راه و ساختمان پی بردند و گزارش تخلف آن را جهت رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم ارسال کردند.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « محکومیت یک شرکت راه و ساختمان برای عرضه خارج از شبکه سوخت در قم » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *