مراسم اختتامیه سوگواره ملت امام حسین(ع) برگزار می‌شود

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: مراسم اختتامیه سوگواره ملت امام حسین(ع) برگزار می‌شود

دبیر اجرائی دومین سوگواره بین‌المللی ملت امام حسین علیه السلام از برگزاری اختتامیه این سوگواره با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در قم خبر داد.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام جواد رحیمی -دبیر اجرائی دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین(ع)- ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: دومین سوگواره بین‌المللی ملت امام حسین علیه السلام با دبیری معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و با مشارکت مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رادیو معارف صدای جمهوری اسلامی ایران در شش بخش برگزار شد که در نهایت با اعلان ۶۴ نفر برتر و ۳۲ نفر شایسته تقدیر به کار خود پایان می دهد.

وی افزود: رویداد اختتامیه از ساعت ۱۹:۳۰ روز سه شنبه ۲۱ شهریورماه ۱۴۰۲ در ساختمان ستاد دفتر تبلیغات اسلامی واقع ابتدای خیابان معلم، با سخنرانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین احمد واعظی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، مدیران ارشد صدا و سیما و دیگر مدعوین برگزار خواهد شد که در این مراسم از نفرات برتر هر بخش با اهداء جوایز نقدی، لوح و تندیس تقدیر خواهد شد.

به گفته وی؛ ادامه داد: مجموع آثار ارسالی به این دوره از سوگواره بیش از دوازده هزار اثر بود، همچنین جوایز اهدائی بالغ بر یک میلیارد و چهارصد و هشتاد میلیون ریال است.

دومین سوگواره بین‌المللی ملت امام حسین علیه السلام دارای بخش‌های اصلی همچون “متون ادبی” به دبیری و خادمی شعبه خراسان دفتر تبلیغات اسلامی، “رسانه های تصویری” به دبیری و خادمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سمنان، صوت و رادیو” به دبیری و خادمی رادیو معارف صدای جمهوری اسلامی ایران، “کنشگری عاشورایی” به دبیری و خادمی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، “گرافیک” به دبیری و خادمی شعبه اصفهان دفتر تبلیغات اسلامی و “رسانه های خبری” به دبیری و خادمی معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم بود.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « مراسم اختتامیه سوگواره ملت امام حسین(ع) برگزار می‌شود » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *