انتقال عاریتی تیم های فوتبال معنی ندارد/ هیأت فوتبال استان اردبیل نیازمند خرد جمعی است

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: انتقال عاریتی تیم های فوتبال معنی ندارد/ هیأت فوتبال استان اردبیل نیازمند خرد جمعی است

ایسنا/اردبیل پیشکسوت فوتبال استان انتقال عاریتی تیم های فوتبال سایر استانها را به استان اردبیل بی فایده دانست و گفت: هیأت فوتبال استان نیازمند خرد جمعی است.

محمود بایرامی ۲۱ شهریور در گفت وگو با ایسنا با اعلام اینکه خرید و فروش و انتقال تیم های فوتبال در دنیای کنونی معنی و مفهوم ندارد، اظهار کرد: تیم های عاریتی چون در استان ریشه ندارند و علاقمندان و هوادارن رغبتی نشان نمی دهند، رشد نخواهند کرد و جواب نخواهند داد.

وی تصریح کرد: انتقال تیم های فوتبالی به استان باید به صورت شفاف و به دور از تبلیغات و احساسات انجام شود و با برنامه مدون، اهداف روشن، با تأمین زیرساختها، تأمین مالی و درخواست هواداران این کار انجام شود.

بایرامی ادامه داد: با اهداف غیرفوتبالی، تصمیات لحظه ای و پنهان کاری انتقال سایر تیم های فوتبال به اردبیل جز هزینه تراشی فایده ای برای فوتبال استان نخواهد داشت.

وی حضور سه تیم از استان در لیگ های یک، دو و سه را با مربی غیربومی بی فایده خواند و افزود: نمایندگان فوتبال استان در مسابقات لیگ ها کشور نتایج خوبی نگرفته اند و موقعیت خوبی در جداول مسابقات ندارند.

این بازیکن فوتبال سال های گذشته تأکید کرد: لیگ فوتبال استان معیار ارزیابی وضعیت فوتبال استان است و برخوردهای مناسب با فحاشی ها و بداخلاقی ها در این لیگ انجام نمی شود.

بایرامی با اشاره به اینکه لیگ برتر استان اردبیل برای خودنمایی و شکوفایی استعدادهای جوان فوتبال استان است، اظهار کرد: لیگ با بی انظباتی ها و تصمیمات انفرادی به بیراهه می رود.

این مربی فوتبال اضافه کرد: فروش سهمیه باعث ورود غیرفوتبالی ها می شود و از دادستان اردبیل درخواست داریم به این مورد رسیدگی نماید.

جوانترین بازیکن دهه شصت استان اردبیل گفت: از هیأت فوتبال استان انتظار می رود برای تعالی این ورزش در استان از خرد جمعی استفاده کند و برنامه ریزی، شفافیت و ارتباط با پیشکسوتان را در دستور کار خود قرار دهد.

بایرامی به اختلاف اداره کل ورزش و جوانان با هیأت فوتبال استان بر سر مالکیت ساختمان هیأت اشاره کرد و افزود: ساختمان هیأت فوتبال استان در شأن فوتبال و فوتبالیست های این استان نیست و همچنین شرایط میزبانی از مهمانان بلندپایه فوتبال کشور را ندارد.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « انتقال عاریتی تیم های فوتبال معنی ندارد/ هیأت فوتبال استان اردبیل نیازمند خرد جمعی است » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *