بهره‌برداری از استخر سرپوشیده کارگران ایلام تا پایان امسال

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: بهره‌برداری از استخر سرپوشیده کارگران ایلام تا پایان امسال

ایسنا/ایلام مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان ایلام از افتتاح و بهره برداری استخر سرپوشیده کارگران ایلام تا قبل از سال خبر داد.

«نورالدین الیاسی» در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: عملیات اجرایی و تکمیل ساخت استخر سرپوشیده کارگران مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران ایلام پس از ۱۰ سال وقفه و تعطیلی از اسفند ماه سال ۱۴۰۱، در این دولت با اختصاص ۱۰میلیارد تومان از سوی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از محل اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و طرح‌های عمرانی و نیز ماده ۵۶ قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت شروع شد.

وی با بیان اینکه کار تکمیل این پروژه هم اکنون ادامه دارد، تصریح کرد: امیدواریم با تزریق اعتبارات به موقع این پروژه مهم و اساسی که از مطالبات به حق مردم و جامعه کار و تولید استان است  تا قبل از  پایان امسال افتتاح و به بهره برداری برسد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام تصریح کرد: پروژه استخر سرپوشیده مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران ایلام در زمینی به مساحت ۲۰۵۰ متر در ۲  طبقه در حال تکمیل شدن است و بخش عمده‌ای از مواد ساختمانی و تاسیسات این پروژه خریداری شده و تاکنون بیش از ۷۰ درصد پیشرفت داشته است.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « بهره‌برداری از استخر سرپوشیده کارگران ایلام تا پایان امسال » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *