تکمیل طرح‌های نیمه تمام یکی از محورهای فعالیت دولت سیزدهم است

پایگاه خبری گفتمان مهندسی به نقل از ایسنا: تکمیل طرح‌های نیمه تمام یکی از محورهای فعالیت دولت سیزدهم است

ایسنا/چهارمحال و بختیاری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: یکی از محورهای فعالیت دولت سیزدهم بحث تکمیل طرح‌های نیمه تمام است.

سید صولت مرتضوی ۲۱ بهمن‌ماه در جمع خبرنگاران چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: یکی از محورهای فعالیت دولت سیزدهم بحث تکمیل طرح‌های نیمه تمام بود، در حوزه‌های مختلف تعدادی طرح روی زمین مانده که با اهتمام دولت تلاش شد طرح‌ها به انجام برسند.

وی افزود: مجموعه ورزشی کارگران شهدای شهرستان فارسان یکی از این طرح‌ها بود که طی بازدید سال گذشته متاسفانه پروژه به لحاظ سیستم‌های حرارتی و مکانیکی و سیستم گرمایش و سرمایش معطل مانده بود و در این راستا اعتبار مناسب تامین شد و امروز به میمنت دهه فجر انقلاب اسلامی به بهره‌برداری رسید، همچنین طرح دیگر تحت عنوان چمن مصنوعی این مجموعه که حلقه مکمل طرح است عملیات اجرایی آن امروز آغاز شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تقریبا حدود ۸ میلیارد تومان اعتبار اولیه پروژه چمن مصنوعی فارسان بوده که امید است مابقی اعتبار هم تامین و پر قدرت و هر چه سریع‌تر روند بهره‌برداری انجام و بستری برای نشاط اجتماعی، سرزندگی جوانان این مرز و بوم مخصوصاً کارگران و فرزندانشان فراهم شود.

به گزارش ایسنا، ساختمان جدید ترمینال فارسان نیز با حضور وزیر کار افتتاح شد.

انتهای پیام

بروزترین اخبار صنعت ساختمان را در پایگاه خبری گفتمان مهندسی دنبال کنید.

لطفا نقد، نظر و پیشنهاد خود را درباره خبر « تکمیل طرح‌های نیمه تمام یکی از محورهای فعالیت دولت سیزدهم است » از طریق فرم زیر اعلام نمایید.

( جمسا – جامعه مهندسان ساختمان ایران)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *